Мошенники

Тетяна Медилян 29 декабря 2020, 13:22
Хочу від себе виказати невдоволення всією системою, як НБУ так і ПВБКІ, які спаплюжили нам кредитну історію!!! Ніхто нічого не робить, нас таких багато, сплативши борг в Фагор, очікували закриття кредиту, а ні))))) це ж Україна: є ще Плеяда, Діджи Фінанс, та ще декілька правонаступників які вимагають борг! Ви що там подуріли ??? …ви, що вимагають неіснуючий борг- просто нелюди і шахраї!!! …Я всеодно доведу!!!

29 декабря 2020, 13:46
Заплатил мошеникам, а теперь дуешься на банк которому не вернул деньги и на кредитное бюро которое согласно данных этого банка понизило тебе рейтинг.
Тетяна Медилян
Тетяна Медилян
29 декабря 2020, 20:56
На ти ніхто не переходив, це раз, а по друге, якщо не розумієш- не пиши Я так розумію, що комент пише бувший сотруднік банка обділений увагою людей багато, які змушені страждати, та доводити достовірність данних… а в третє: не одна розумна людина не перерахує кошти, не перевіривши достовірність данних… довідка про закриття кредиту наявна… спочатку з’ясуйте правильність написаного) Гарного настрою
sanch ☺
sanch ☺
29 декабря 2020, 22:47
Эмоции не дают Вам рационально мыслить.
«людей багато, які змушені страждати» Вы про тех, что заплатили Фагору? Если да, то наверное стоит сделать выводы о сказанном Виталием.
«не перевіривши достовірність данних» о каких достоверных данных Вы говорите?
«довідка про закриття кредиту наявна» боюсь такая справка не имеет большей юридической силы, чем выданная любым встречным.
3 января 2021, 11:42
Я так розумію, що комент пише бувший сотруднік банка

Нет, я не сотрудник банка. Я такой же клиент банка Михайловский.

Я остался недоволен тем как банк организовывал погашение долга. Но я так же очень сильно удивляюсь что люди заплатившие мошеникам из Фагора теперь предъявляют претензии всем вокруг.

не одна розумна людина не перерахує кошти, не перевіривши достовірність данних

Вот и я о том же: ты не проверив заплатила мошеникам из Фагора, хотя занимала деньги в банке и банк заявлял что он был и остаётся тем единственным кредитором которому и должен погашаться долг.
7 января 2021, 5:15
Повинен приймати рішення банк без всяких Фагорів та Діджеїв, хай йдуть до *** своєю тошнотою то організацією порушення правосуддя та прав людини, посягання на кредити фізичних осіб та інших осіб без рішення суду.
drad
drad
10 января 2021, 20:50
сплативши борг в Фагор — це все рівно, що взяти ці гроші, спалити їх на камеру, попіл заляти водою, а потім всім заявляти, що погасили борг.
gerkon
gerkon
26 января 2021, 9:37
Вас у 2016−2018 роках попереджували — не платити шахраям…
одже зараз ви починаете свої проблеми перекидати на інших ?
питання Михалівського скінчиться 15.07.2021, гроші від Фагора вже не повернете