Банк де-факто НЕПЛОТЕЖЕСПОСОБЕН

yusnik12 31 мая 2022, 16:07
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шевченко, 59
Не возвращают валютный депозит с 06.04.22. На очередной мой звонок сегодня сотрудница отделения МБ сказала мне «Де-факто банк неплатёжеспособный».
Все…
Мегабанк
АО "МЕГАБАНК" 31 мая 2022, 18:10

АТ «МЕГАБАНК» продовжує працювати, хоча наша робота ускладнена в цей важкий для країни період. Надайте опис Вашої ситуації та подробиці звернення до відділення на нашу офіційну поштову скриньку mega@megabank.ua.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»

31 мая 2022, 16:33
Ну так напишите жалобу в НБУ о том, что почти два месяца Мегабанк
не выполняет взятые на себя финансовые обязательства
и потребуйте введения ВА в Мегабанк.

Тогда вам хоть гривной по курсу что-то отдадут,
но чем дольше будете откладывать,
тем дороже это вам обойдётся.
1 июня 2022, 5:24
Добрий день, звертаюся вкотре до правління банку повернути мій строковий депозит та виплатити його, тепер кошти знаходяться на поточному рахунку. У відділенні м.Івано-Франківськ обслуговування немає, хамлять, заставляють чекати, робили експеримент здавали 100 дол.таємний клієнт, за 2 хвилини приходили і вже казали нема в касі, немає жодного долара. Це складається враження якесь МММ, де діє піраміда, віддаємо гроші не всім, і лише за рахунок нових клієнтів, які принесуть готівку.А що тоді це за управління банком, коли ви довели до того, що я як довіритель своїх коштів, людина, інвалід 2 групи, яка збирала гроші з пенсій для того щоб мати на лікування і реабілітацію, довірилася вам, а ви тепер оголошуєте форс мажор. В Україні не громадянська війна, не заколот, не повстання і не революція, яке відношення агресія і війна рф має до ефективного зберігання коштів строкових вкладів, та ж баланс на коррахунку у вас не мінусовий, що ви людям пил в очі кидаєте??? Це неефективне управління банком привело до цього? Та ви ж хвалитеся у фб, що відкрили деякі відділення в Харкові та Києві, тоді де поділися кошти вкладників??? Ви просто їх розкрадаєте виходить, а потім спустите все на ФГВФО? Що це за управління банком? Я не можу навіть малими частинами забрати свої кошти бо ваша така воля? Та аферизм це, обман і шахраство! В той час як інші банки навпаки підтримують населення в час агресії, вони надумали просто не повертати гроші з депозитів, поточних і тд!!! Я особисто буду подавати до суду

Главная / Банки Украины 🏦 / Мегабанк 💰 / Отзывы о Мегабанке 📝 / Банк де-факто НЕПЛОТЕЖЕСПОСОБЕН