Невіддають валютний депозит

Vitaliy Vitaliy1980 28 апреля 2022, 10:16
25.04.2022 закінчився термін дії депозиту в долларах США. Звернувся у відділення АТ «Мегабанк» в м.Івано-Франківськ, перед тим попередив банк (21.04.22), що буду забирати гроші. Працівники і керівництво банку відмовили мені вернути гроші мотивуючи відсутністю валюти в касі. Гаряча лінія і чат банку надають тільки інформаційні послуги, толку від них ніякого. Банк невиконує умови прописані в договорі з повернення коштів і не цінить своїх клієнтів!

28 апреля 2022, 13:12
В Киеве тоже не отдают. Попросил открыть валютную карту, чтобы туда перевести депозит. Так валютные карты сейчас тоже не делают.
28 апреля 2022, 18:26
Люди, так что же делать? Давайте, может, как-то объединяться против этого беспредела.
28 апреля 2022, 20:26
А что вы предлагаете? Добиваться, чтобы быстрее ВА ввели? Так с валютными депозитами это сейчас невыгодно, так как пересчёт в гривну будет по заниженному официальному курсу. А так может со временем НБУ нормальный курс установит.
28 апреля 2022, 18:27
А что в итоге? Вам дали письменный отказ?
28 апреля 2022, 19:14
Ні відписують, що грошей якщо нема сьогодні то будуть завтра))) В інтернеті є стаття від 18.04 про Мегабанк, там все написано
OlgaPPPM
OlgaPPPM
4 мая 2022, 22:12
Доброго дня. Підкажіть, чи вирішилося ваше питання з валютним депозитом? В мене теж днями закінчується термін дії депозиту, навіть не знаю, що робити, гроші зараз дуже потрібні, а я так розумію, що з ними вже можна попрощатися? Навіть гривню не віддіають?
5 мая 2022, 22:35
Добрий вечір. Ніяк невирішилось!!! Через день пишу на пошту банку коли гроші віддадуть, відповідь стандартна: «Видача коштів проходить у відділенні за наявності коштів у касі». Хіба пробувати писати на голову правління для пояснення, чи скаргу в НБУ!
АО "МЕГАБАНК"
АО "МЕГАБАНК"
13 мая 2022, 13:10

Зверніться, будь ласка, на офіційну поштову скриньку Банку mega@megabank.ua для перевірки інформації за Вашою ситуацією.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»
14 мая 2022, 13:00
Добрий день. Звертаюсь через день, як небуло грошей в касі банку так і нема далі!!!
18 мая 2022, 16:41
Банк не приймає рекомендовані листи з вимогою повернути гроші, ні в Харові ні в Івано-Франківську!