Проблеми із депозитом в банку

Vitok 3 марта 2020, 18:41
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Русская, 17
На днях хотів поставити на 10-місяців солідну суму грошей в Мегабанку. Все влаштовувало і % і умови, вже не перший рік в банку обслуговуюсь. Но вот помінялось керівництво в Тернопільському відділі і почались проблеми. Раніше я брав витяг із ДКБО про форс мажорні обставини із датьором ( що на час відкриття є іменно такі умови а не інші ) і проблем в цьому не було і цього разу попросив таке. На що мені керівник Войциховський Б. В відповів що вони таке зараз не роблять і мені треба звертатись в головний офіс за свій рахунок (заказним листом) і звідтам мені можуть надати відповідь то що я хочу і вся ця писанина може затягнутись до місяця часу. На що я відповів що за цей період % впадуть, а в іншому банку я отримаю за цей період % і гроші тупо лежати не будуть. І за виниклої проблеми на рівному місці я забрав свої гроші і заніс в інші банки де нічого не втратив по % і мені зробили так як я хотів. Чому в інших банках адекватно ставляться до клієнтів а у вашому ні??? Ви там для самих себе працюєте чи для клієнтів??? І якщо хочете бачити мене як клієнта вашого банку то поміняйте підхід і не робіть з доброго зле!!!
Мегабанк
4 марта 2020, 18:32
Шановний клієнт!

Дякуємо за Ваш відгук! Ми обов'язково розберемося в ситуації, що склалася.

З повагою, Мегабанк!