Не своєчасне обслуговування

mart0984200134 29 августа 2019, 20:37
Взяла кредит в Мегабанк готівкою. Мало того що вони з мене зняли кошти за оформлення кредиту в розмірі приблизно 2тис для якоїсь компанії. Так іще не вчасно оновлюють дані в УБКІ. У чоловіка почались проблеми зі здоровям і всі кошти йшли на його лікування. Не було часу займатись фінансами і роботою.Були протермінування по кредиту але я його старалась закрити. Другий місяць я вчасно оплачую по платежам. Але в УБКІ дані не оновлюються і я в чорному списку боржників. Що унеможливлює покращити фінансовий стан мого підприємства бо мені не надають кредит. В нас все вирішує компютер.
Мегабанк
4 сентября 2019, 13:36
Шановний клієнт!

Банк передає вчасно інформацію по кредитній історії в УБКІ. Так як Ви не виповнили свої зобовязання, согласно підписаному договору, перед банком, то у Вас виникло протермінування. При оформлені кредиту всі банки дивляться на кредитну історію потенціального клієнта, в тому числі на графік платежей по іншим кредитам. На жаль ми не можемо вплинути на Вашу вже сформовану кредитну історію, але точно можемо сказати, що зі сторони банку виконуються всі необхідні зобовязання перед нашими Клієнтами.

З повагою, Мегабанк!