Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
Yuliasha Yuliasha 16 января 2020, 11:31
Отделение по адресу: Львов, ул. Кульпарковская, 200 А
Дуже задоволена обслуговуванням на відділенні по вул. Кульпарківській у м. Львів. Велике і просторе відділення. Приємні працівники. Швидко обслуговують на касі, дуже приємна касир. Гарний і якісний сервіс. Рекомендую!
Минфин
Ответ администратора
16 января 2020, 12:30
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 16.01.2020).
Користувач надав документи на вимогу адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
скажіть будь ласка, для чого ви рекламу робите, що доступні кредити за 30хв? і навіть без довідки про доходи, паспорт і ID… я просив всього 26000грн, мені мозги парили 3 дні… в кінці кінців сказали щоб я привів жінку з паспортом і щоб вона була гарантом… Жінка відмовилась звісно… так, вона боїться, і це не дивно, вона має право… так якого милого ви мені парили 3 дні мозги… Не пишіть будь ласка що у вас проста форма кредитування… і на вашому сайті навіть нема де скаргу написати, тільки самі позитивні відгуки… так от я вам хочу сказати від щирого серця — « ЛАЙНО банк!»… де тільки буде можливість там і буду писати відгуки про ваш банк… доречі, написав відгук на сторінці «Банк Львів» в фейсбук, і як не дивно відгука немає… значить без толку писати в фейсбук… там все те що їм потрібно… короче, все фейк і розвод народа…
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
Barsello 3 июня 2019, 13:39
Їх не цікавить людина, Брехуни домовленості не дотримуються, банківські послуги не гідні, одна огида, зло і ганьба керівникові такої установи який навіть не спромігся прийняти людину, а вирішення питання тільки в їхню користь, для них справедливості не існує.
Не користуйтесь цією установою, це огидно
Минфин
Ответ администратора
5 июня 2019, 18:21
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 05.06.2019).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
OKTar 7 июня 2011, 15:30
Дуже цікавий логічний звязок від нового Голови Правління до повного хаосу. Улибнуло…
Голова Правління дійсно новий. Топ менеджмент переважно на місці. Ставки по кредитам на рівні 18-20% (тобто досить такі ринкові). Депозити мабуть на 0,5-1% вище ринку (14% річна гривня). Перед банком в цьому поставлено задачу суттєво наростити активи. Приміром за перших 5 місяців року отримано втричі більше комісійних доходів ніж за аналогічний період 2010-го.
Коротко кажучи йде нормальна робота банку. Дуже вдячний за провокацію. Наступного разу спробуй якихось конкретних даних зібрати перед тим як писати подібні речі.

Курс валют в Банке Львов на сегодня

RUB 0.3830 0.3920
Все курсы банка
Реклама
Главная / Банки Украины 🏦 / Львов 💰 / Отзывы о Банке Львов 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Банке Львов, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.