LMaryana 30 мая 2024, 16:32
Банк Львів це банк мого міста. Завжди привітно відгукуються на будь яку потребу. Чи то допомога в оформленні документів, чи здійснення відповідних платіжок через касу банку.При виникненні будь яких труднощів, оперативно реагують якщо в компетенції відділення оператори, якщо ні телефоную на гарячу лінію, де розглядають звернення та надають зворотній зв’язок. Усміхнені та позитивні працівники. Ціную Вашу працю.
Svitlasweet 30 апреля 2024, 9:18
Можливо мене вже запам’ятали як постійного клієнта, але обслуговування бездоганне кожного разу. Здивувалась негативним відгукам.
yamini 18 мая 2023, 12:55
Я мав позитивний досвід отримання кредиту на авто — процес був швидким та безпроблемним. Дуже зручно з оплатою рахунків онлайн — це дозволяє економити час.
Rebic 25 апреля 2023, 14:59
Мав депозитну картку Банка Львів. У березні банкомат Приватбанку не повернув її. Спочатку звернувся до Привату, але там сказали що картки не повертають і треба звертатись до свого банку за перевипуском. Звернувся у відділення, але оскільки мій депозит вже завершився, то сказали що депозитну картку вже не відновлять. Можуть відкрити стандартну або треба відкрити новий депозит. Зараз немаю можливості відкрити депозит і в той же час потрібна саме та картка яка була до цього.
klient01 30 марта 2023, 11:27
Інтернет банкінг в порівнянні з Приватбанком, Укрсиббанком, Укрексімбанком, Укргазбанком, ОТР банком, Раффайзен банк Аваль — повний відстій!!! незручний інтерфейс до жаху. Якщо є з чим порівнювати, то повне розчарування.
Markyyan 29 марта 2023, 15:13
Здійснював платіж з карти Банк Львів через додаток на карту АБанк. Два дні чекав, платіж так і не дійшов. В результаті скасував платіж. На підтримці пояснили що такі платежі проводяться протягом 1−5 днів. Ось так…, є куди рости та розвиватись.
AlexxxxA 24 марта 2023, 16:32
Дуже задоволений їхніми послугами онлайн-банкінгу. Вони дозволяють мені здійснювати грошові перекази та оплату рахунків з будь-якого місця та в будь-який час
biwema5 21 февраля 2023, 15:48
Спокійно користуюся карткою в Польші, хоча очікувала гіршого з цією подвійною конвертацією.
Cisis55 25 января 2023, 18:17
Сайт на вищому рівні, все зручно та зрозуміло. Не думав, що хтось ше може конкурувати з ПБ. Випустив картку, поки ніяких проблем
Валерий Петренко 23 января 2023, 12:33
Чі є таке ще в якомусь банку щоб в кожному віділені був свій курс валют, чи це законо?
jeka121 27 октября 2022, 16:57
чому курси на сайті відрізняються від курсу у відділенні? так, зараз долар дорожчає з кожним днем, але не настільки. Таке відчуття, що банк Львів або просто забивають на свій сайт, або намагаються надути клієнтів
Ksenia1981 20 октября 2022, 18:56
не розумію, чому така проблема зв’язатися зі службою підтримки цього банку. моє питання я зможу вирішити, тільки відвідавши відділення? це нонсенс, ще й під час війни
Truef 30 сентября 2022, 14:35
Орієнтувався на курси по євро на сайті банку, але коли прийшов у відділення, то виявилось, що курс вже зовсім інший. При чому не лише по євро змінився. Таке враження, що сайт і відділення живуть окремо один від одного. Різниця виявилась на сумі не дуже велика, не критична для мене, але ж потрібно покращувати інформування клієнтів та частіше оновлювати курси на банківському сайті.
nelson145 23 сентября 2022, 10:50
Являюсь клиентом банка уже более 1 года. Недавно нужно было снять крупную сумму со счета. Позвонила позже установленного срока (после 14.00) накануне, думала откажут, но мне пошли на встречу и нашли возможность в течение следующего дня выдать деньги.
maximus2 31 августа 2022, 12:24
банк львів — не для простих людей, для богатих. А якщо серйозно, на кого розраховані такі комісії для переводу грошей на картку іншого банку? Очевидно, що це не найпопулярніший банк, і що доведеться перераховувати кошти на другий хоча б колись. Я сьогодні за переказ (на юрособу, але все ж) такий заплатив 170 гривень. Наприклад, в укрекзима комісія 10 гривень. Взагалі не вигідно вашою карткою користуватися.
roman118 23 августа 2022, 0:41
я не розумію навіщо банку вказувати номер телефону підтримки, якщо ніхто не бере слухавку. вже давно весь цей процес можна перенести в чати, де налаштувати хоча б орієнтовні загатовлені відповіді для клієнтів. а так, кілєнтоорієнтовалність — нуль балів
qmiwvqbf 30 июля 2022, 10:25
Отделение по адресу: Киев, ул. Гоголевская, 17
Хотел оформить кредит в банке, подал заявку, очень долго рассматривали в итоге все равно отказ, только зря время потратил
MilaRadonich 28 июля 2022, 10:24
Отделение по адресу: Львов, ул. Сыховская, 2
Дуже сподобалось обслуговування у відділенні, треба було терміново відправити переказ, касир допомогла з вибором типу переказу та дуже швидко обслуговувала, сам візит зайняв максимум 15 хвилин, дякую за якісне обслуговування.
Kotia42 30 июня 2022, 22:30
У банка часто хорошие курсы и бывает обмениваю именно у них, но не нравится, когда на сайте видишь один курс, а когда приходишь в отделение, то он уже другой.
Olgafoto 23 июня 2022, 8:51
На сайті пишуть що дають кредити до 200 тисяч грн без застави та без довідки про доходи. Але це розвод! Насправді на таку суму не кредитують, а без довідки та застави тим більше.

Курс валют в Банке Львов

Курс валют в Банке Львов

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Львов 💰 / Отзывы о Банке Львов 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Банке Львов, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.