КРЕДО БАНК БАНК ШАХРАЙ

КРЕДО БАНК БАНК ШАХРАЙ28.04.2002 тобто в четвер я зняв у польщи в еквіваленті 100000гр злоті.пройшов четвер пятниця субота неділя. в понеділок дивлюсь, а у мене на рахунку мінус 8900гр.на гарячій лініі мене повідомили що від четверга до понеділка змінився курс і це різниця курсів.просто шок як таке може робити банк
Кредобанк
Kredobank 6 мая 2022, 12:09
Уже з’ясовуємо причини виникнення описаної ситуації та надамо Вам зворотний зв’язок у приватні повідомлення.
Минфин
Ответ администратора
3 мая 2022, 14:14
Відгук зарахований (на 03.05.2022).

3 мая 2022, 9:26
Практически все банки именно так и делают.
3 мая 2022, 11:24
Не всі тільки кредо банк я чула що не мае чого з ним звязуватися дуже багато проблем
3 мая 2022, 13:55
Все, потому что это не функция самого банка, а функция платежной карточной системы которая имеет двухэтапное списание денег: сначала блокировку и только потом реальное списание.

Исключением является разве что Монобанк который проводит операции так будто они расчитываются сразу. Хотя на самом деле возможно он тоже проводит их реальное списание позже, но отклонения по курсу берёт на свои убытки или прибыли.
3 мая 2022, 14:12
Так правильно робить моно банк це банк проблеми курс, а не людини яка зняла кошти, а через 5 днів прийшло 8900 гр оплатити бо курс помінявся.кредо банк це дно просто
3 мая 2022, 14:12
Чи це людина курс міняє чи банк?
3 мая 2022, 14:24
Банк змінив курс то хай платить різницю.я так розумію при чому тут кліент банку який зняв 5 днів назад гроші з банкомату
3 мая 2022, 14:47
Чего вдруг банк будет платить за операцию клиента?

Это ты снимаешь деньги, а не банк. Банк лишь проводит операцию которые ты просишь его выполнить. И все расходы на проведение операции, включая курс валют — ложатся на тебя.
3 мая 2022, 14:52
Людина зняла кошти заплатила 2 проценти і комісію банкомата.я рахую цього достатньо.а через 5 днів вона ще мае заплатити бо курс помінявся за 5 днів?
3 мая 2022, 14:54
Да. Повторяю: именно так работает система расчётов. С жалобами — в штаб-квартиры Visa и Mastercard.
3 мая 2022, 14:57
Це не мастер кард міняе курс, а банк
3 мая 2022, 14:55
Вот з 2 процентів заробітку хай оплачують різницю.якщо банк буде так робити, а не людина менше курс буде пригати
3 мая 2022, 15:00
Если банк будет брать эти убытки на себя то комиссия будет не 2%, а все 5% - такая комиссия есть в некоторых банках Польши, поинтересуйся.
3 мая 2022, 14:56
Йде війна тільки банк хоче заробляти.а людина втрачати
3 мая 2022, 14:58
Тебе никто не мешает зарабатывать, было бы желание работать. Если банк перестанет зарабатывать то и твоя карта тоже перестанет где-либо работать — этого ли ты хочешь?
3 мая 2022, 15:02
Я працюю і плачу податкі,а ви задурюете людей хорошим курсом.пишете у себе на сайті а потім людей кідаете на гроші
3 мая 2022, 15:09
Банк тоже работает и платит налоги. Банк выполняя международную операцию с разными валютами пользуется услугами международной платежной системы и работает по правилам этой системы.

Попробуй снять деньги в польском банкомате с украинской карты Простір — может тогда поймёшь почему это работает именно так как работает.

И два, какого лешего ты приравниваешь меня к банку? Ты что, первокласник не умещий читать?
3 мая 2022, 15:16
Так ти за одну хвилину написав коментар свій після відгука.і постійно пишеш коментарі ти тормоз чи шо тут понятно шо ти працівник банка
3 мая 2022, 15:29
Увидел что ты мне ответила и написал. Что тут необычного? Ты мне тоже сразу же отвечаешь, разве это означает что ты работаешь в банке? :D
3 мая 2022, 15:03
Не вміете працювати з курсами закрийтеся і не дуріть людей
3 мая 2022, 15:07
Это ты как раз демонстрируешь неумение работать с курсами.
3 мая 2022, 15:08
До чого тут я?
3 мая 2022, 15:09
І яке курс злотого мае відношення до мене
3 мая 2022, 15:31
Ты тут к тому что ты клиент банка поручивший банку выполнить операцию конвертации гривны в злотые и выдачи злотых тебе в виде наличных.

Операция происходит не через банкомат Кредобанка, а через банкомат другого банка в другой стране с привлечением посредников в виде карточных платежных систем. И все эти операции выполняются по правилам установленным не тобой лично, а банками и платежными системами.
3 мая 2022, 15:38
То так як би ти купив хліб в магазині зїв його, а до тебе приходить продавець через 5 днів і каже ціна хліба змінилася доплати гроші
3 мая 2022, 16:31
По-перше в Україні державна мова українська. Мова агресора не зрозуміла. По-друге операцію в банку завершено.При знятті коштів відсотки знялись. По -третє є договір співпраці з банками. По-четверте банк свої ризики повинен був передбачити,а не виставляти людині борг. Для цього є працівники ,які працюють з валютою. По-четверте це виглядає як шахрайство. Я маю картку іншого банку, банк поставив обмеження на зняття певної суми. Раджу клієнту звернутись на гарячу лінію.
3 мая 2022, 19:33
«функция платежной карточной системы которая имеет двухэтапное списание денег: сначала блокировку и только потом реальное списание»…Курси платежной системы (https://minfin.com.ua/currency/mastercard/) отличаются НАМНОГО ОТ КУРСОВ БАНКА по которым он списывает деньги + списывает 3% от суммы + 50 грн. за одну операцию. Но,если посмотреть курсы платежных систем,то они практически не меняются.
3 мая 2022, 19:48
Це шахрайство з 100000гр 8900гр не до курс
3 мая 2022, 20:12
100 процентів
3 мая 2022, 15:13
Так просто ви дурите людей і все це проблеми ваші не людей курс банка я получила гроші в банкоматі і пішла.я ніколи не чула щоб якісь другий банк різницю курсів нараховувала через 5 днів
3 мая 2022, 15:37
Це проблеми банка ще раз повтрюю я взяла гроші з банкомата і пішла.це просто бред що за 5 днів приходить мінус по грошах бо я 5 днів назад гроші зняла з банкомата.
5 мая 2022, 10:22
Так само знімав злоті з гривневої карти кредобанку в Польщі. 100000 грн. При цьому здійснив перше зняття зорієнтувався чи мені підходять такі витрати по курсу. Провів зняття решти суми, тобто зняв усе по курсу та з урахуванням комісій. Все відбувалося 28.04.2022. Зрозуміло як працює процедура зняття коштів за кордоном та блокування операцій та відносин банка з мастер Кард. Проте не зрозуміло чо те все відбулося через чотири дні а не в день здійснення зняття готівки. Так на сайті Кредобанку курс платіжних систем станом на 28.04.22 та станом на 29.04.22 становив відповідно 658.44 грн. за 100 злотих та 664.6. Проте, по не зрозумілих причинах конвертація відбулася на четвертий день -01.05.2022 при курсі 726 грн./100зл.(відчувається різниця) це вплинуло на те що по карті виник так званий технічний кредит — 10 тис. грн. в т. ч. комісія банку за конвертацію та зняття готівки (банк своє заробив) проте виходить що даними маніпуляціями Кредобанк нажився у воєнний час на своїх клієнтах! Додатково! НЕЗАКОННО! Притому що поляки українцям помагають і зменшили, а той скасували даного типу комісії. У договорі з кредобанком є посилання на правила банку. Там зазначено як відбувається дані операції конвертація, блокування тощо, проте там не вказано що процедура триває чотири дні чи три чи два. Пропоную писати скарги у захист споживачів та в Нацбанк по даній ситуації, чим більше скарг тим швидше даний недобанк зарухається. Банк з європейськими засновниками!!! Стид, позор…
5 мая 2022, 10:33
Тут посилання на Нацбанк щодо подачі скарги, бажано прикріпити рух коштів (виписку) скріни, тощо. https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals#

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке