Потрібен адвокат для подачі судового позову проти Кредобанку

Taras Kobernyk 11 февраля 2019, 10:23
Отделение по адресу: Львов, ул. Я. Мудрого, 1
Потрібен адвокат з досвідом судовох позовів проти банків. Звертайтесь в приватні повідомлення.
Кредобанк грубо порушив закон України і постанову НБУ відкривши кредит без без договору у валюті Євро.
На чергові звернення громадянина юридичний відділ несе нісенітниці. А минулого тижня Кредобанк почав знімати кошти з мого гривневого рахунку (надмірно великі суми).
Кредобанк
13 февраля 2019, 10:11
Шановний Тарасе, Ваша інформація не відповідає дійсності. Ситуація, про яку йдеться, прямо передбачена Правилами комплексного обслуговування фізичних осіб в АТ «Кредобанк». Ви акцептували ці правила, відкривши картковий рахунок у банку. Вичерпна інформація про причини та обставини виникнення заборгованості за Вашим рахунком та посилання на конкретні пункти Правил була надана Вам у письмовій відповіді від 22.11.2018 р.

Taras Kobernyk
Taras Kobernyk
13 февраля 2019, 12:02
Шановий ПАТ Кредобанк, інформація надана вами не відповідає дійсності. Ситуація, про яку йде мова, регулюється законодавством України (Пунктом 4 статті 3 Закону України «Про споживче кредитування» встановлено, що надання (отримання) споживчих кредитів в іноземній валюті на території України забороняється.) Але на моє ім'я відкритий валютний кредит (у валюті Євро), про що свідчить лист від ПАТ Кредобанк, де вказано номер кредиту (можу при потребі надати номер кредиту) та копію листа. Жодного договору по даному кредиту в мене немає (у банку теж), також я не «акцептували» жодного правила банку, де написано, що банк може в односторонньому порядку відкривати кредити на моє ім'я, якщо у вас є інша інформація щодо цього питання прошу надати відповідні документи.
І давайте говорити з цього питання юридичною мовою, а не мовою ваших побажань, це є кредит, який має конкретний номер договору, а технічним овердрафтом він був до 10.12.2018.
pen
pen
14 февраля 2019, 9:52
Тоже имею ряд притензий к банку. Очень хотел бы провести финансовый аудит и по результатам довести дело до суда. Обычная отговорка работников, что так работает программа не проходит, так как программа должна облегчать «клеркам» однотипные операции. НО это не значит, что мозги работать не должны.
Типичный пример идем в банк, на входе в банкомате нет денег, ладно идем в кассу снимаем, просят карточку и мы вводим пинкод — НО теперь смотрим дальше снята комиссия, почему — я же вводил пин, операция по карте. НЕТ это операция со счета, а карточка, чтобы операционисту было легче… Так банк «стрижет» клиентов постоянно… 2019 год можно это правильно организовать. У клиента в кассе должен быть выбор откуда и как снимать деньги и предложение или хотя бы напоминание про комиссию. Многие бы пошли в чужом банкомате деньги сняли если банк не способен пополнить свой банкомат на входе!!!

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Потрібен адвокат для подачі судового позову проти Кредобанку