IZI — шахраї всередині країни, які обкрадают народ

maksym1MA 4 июля 2024, 8:27
Як говориться, якщо система не досконала і працює, то це означає, що можна скористатись «лазейкою» і обкрадати народ. Саме це і робить ізібанк, оскільки з недавних пір цей банк почав блокувати рахунки користувачам і при закритті рахунку забирати собі 20% від сумми, бо вони так прописали в «умовах».

Особисто в мене є троє друзів, які попали на цей скам від банку. І як це завжди відбувається, банк чекає позитивного балансу від 25тис грн і після цього блокує рахунок, а потім забирає собі 4−10 тис грн як комісійні.

При чому комісійні клієнт платить за перевод з закритого рахунку на свій рахунок в іншому банкові, а коли ти приходиш у відділення ТАС, щоб зняти кошти і написати заяву на закриття рахунку — співробітники ТАС кажуть, що ізі це просто банк на ії ліцензії і вони до нього відношення не мають і що взагалі там дуже погана репутація банку вже.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
4 июля 2024, 10:33
«Коли я виізжав з окупації, я бачив ворога там, але ніяк не міг подумати, що вороги всередині і саме в банку ІЗІ — який краде гроші своїх клієнтів.» когда-то все поймут это

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / IZI — шахраї всередині країни, які обкрадают народ