Такого жахливого відношення до клієнтів мені щє зустрічати не доводилось

adkud 10 января 2024, 19:13
Нажаль, скрини сюди додати неможливо, з ними відгук отримав би ще більше незабутніх барв…
А почалося все з того, що одним прекрасним днем якийсь чорт надоумив мене відкрити валютну картку (проте наразі мене переслідують сумніви в тому, що ця картка дійсно валютна у повному розумінні цього слова), а саме _ ДОЛАР США *цей момент треба запам’ятати*, все було начебто добре — доларові депозити скінчились, грошикі собі впали на картку… лєпота.
І ось одного чудового дня вирішив я скористатися своїми ДОЛАРАМИ, а саме зробити розрахунок ними через PayPal. Я так вже робив з валютних карток ПриватБанку, А-банку, Сенс, УкрЕксім, ПУМБ і навіть такий екзотичний, але любий Кліринговий дім.
Наче картка ізі підв'язалась у PayPal, але якось дивно, мене там перепитали, чи впевнений я у тому, що це долар США, а я бачу на картці позначку «$» та кажу «так, впевнений» *але в ситуації із цією пародією на банк не можна бути впевненим абсолютно не в чому.
Та навіть ба більше, бачу у виписці, що все ок, верифікація картки та всі діла, ну то люкс, а нєєєє… ось тут починається цікавіше
Намагаюсь я значить зробити сплату у доларах, а push-повідомлення у додатку мені і каже — нєєєє, операцію відхилено… перевіряю ліміти, заборони з мого боку — нічого — все в ажурі, навіть перечитав останню редакцію постанови 18 НБУ, заборони на даний вид операції не знайшов (кому цікаво п 14 пп 9 постанова № 18 2022 року).
Ну думаю, зараз дізнаюся я в підтримці, а що ж не так… і ось тут починається Марлезонський балєт… такого я ще не бачив… на дворі 17 грудня… і тут оператор підтримки Іван мені відкриває Америку «операція неможлива, так як валюта рахунку не гривня»… ну, серйозно, картка ж доларова… я навіть на секунду зомлів від даного факту, потім він мені почав розказувати якісь несінітниці про те, що виявляється «такі операції неможливі по валютним рахунках», на, що я логічно прошу мене ткнути в те місце де то прописано (не з його слів в чаті а на сайті банку чи в правилах користування), бо одне діло, коли мене про це завчасно попереджено або мені про це сповіщають поміж ділом за ходом п'єси… Ваня не розгубився і відповів так «необхідно більше часу на перевірку інформації. як тільки буде відповідь зробимо зворотний зв’язок».
Марлєзонський балет. Частина 2. 3 січня — вже допили шампанське, доїли крабовий салат, ну думаю, перепитаюся, а що ж там із зворотнім зв’язком, як-ніяк, а 17 днів на пошук того місця, де вони попереджають про неможливість використовувати картку за її призначенням, мало би вистачити, ан нє, оператор Марина видала мені наступний перл «створено запит повторно, для отримання інформації по вашому питанню.
як отримаємо відповідь — повідомимо», ну супер… ну ладно… витратити грошики вже ж хочеться, то почекаю трохи.
Марлезонський балет. Дія 3. 8 січня. Терпінню приходить край, звертаюсь до підтримки і тут мені трапляється генія підтримки Ольга… тут за тупість і необізнаність з питань банківської діяльності можна поставити 10 з 10. Тут браво! Значить, ця генія вирішила мені відповісти… вдихнули… «це заборона НБУ на всі банки» (згадуємо постанову 18 п 14 пп9)… але це щє не все… вона мені надає витяг з постанови НБУ № 5 від 2019 року… а от тут треба підготуватися… …пов'язані з переказом У МЕЖАХ УКРАЇНИ на рахунок іншої фізичної особи резидента/із зарахуванням від іншої фізичної особи (резидента або нерезидента) з їх власних поточних рахунків в іноземній валюті… шановна, до чого тут межах України??? до чого??? намагаюся довести людині, що вона тут трохи тупить, але в неї відбулось зависання і вона знаходить оригінальний вихід, видаючи «уточніть ваше питання, будь ласка»
Дія 4. Кордебалєт. Уточнюю, перепитую, на якій підставі відхилено операцію (сплата 2 доларів через PayPal, сплата у валюті долар, в мене ж картка доларова, пам’ятаємо, так), тут треба перепочити, перекурити, адже наступний перл можна вносити до підручників із банківської справи, увага, відповідь «операція неуспішна по причині того, що потрібно обрати іншу валюту»… нє, ну можна і тайський бат обрати, і гондураську лємпіру, валют в світі багато… але яку б таку придумати, щоб списати долари з доларового рахунку??? а от за версією генії Ольги — ГРИВНЮ… оп-па, нє, ну я поважаю гривню без усілякого сарказму, але давати запит на рахунок у доларах в гривні виходить за межі здорового глузду.
Дія 5. Апогей Апофеозу. Я таки роблю запит у гривнях на доларову картку… ііііі… нє, не пройшло, знов відхилено… і тут генія вирішила мені процитувати п 14 постанови 18 «відповідно до вимог Постанови НБУ № 18 встановлена заборона на транскордонні перекази. Пункт 14. Уповноваженим установам забороняється здійснювати транскордонний переказ валютних цінностей з України/переказ коштів на кореспондентські рахунки банків-нерезидентів у гривнях/іноземній валюті, відкриті в банках-резидентах, уключаючи перекази, що здійснюються за дорученням клієнтів», але ця нобелевська лауреатка в галузі економіки трохи так забула продовжити цей пункт, бо далі там пишуть таке: «крім випадків здійснення:
9) на суму в еквіваленті до 100 000 гривень уключно на календарний
місяць з усіх рахунків фізичної особи — клієнта банку, відкритих в іноземній
валюті, переказів на рахунки фізичних осіб з використанням реквізитів
електронних платіжних засобів платника та отримувача (p2p-переказів) та розрахунків, здійснених з використанням електронних платіжних засобів, для
оплати операцій з активами, які безпосередньо конвертуються (обмінюються) на грошові кошти та відповідно до правил та/або інших внутрішніх документів
міжнародних платіжних систем належать до операцій „квазікеш“ (англійською
мовою quasi cash). До таких операцій, зокрема, але не виключно, належать:
купівля криптовалют, поповнення електронних гаманців, купівля подарункових
сертифікатів, перекази на користь букмекерських компаній, оплата дорожніх
чеків. Коди категорій торговців, що можуть використовуватися для таких
операцій, зокрема, але не виключно, такі: 4829; 6012; 6050; 6051; 6534; 6539;
6540; 7800; 7801; 7802; 7995;» після того, як розвести лоха не вдалося пані вирішила так «добре, ми уточнимо цей момент та зв’яжемося з вами повторно для надання зворотного зв’язку», при цьому відповідь було обіцяно надати впродовж доби…
Епілог. Звісно, ніякої відповіді мною не отримано досі (вечір 10 січня), два майстри підтримки мене годували завтраками, ну то таке…
Ніякого діла до клієнтів в співробітників банку немає, скористатися своїми грошима ви не зможете, зв’язатися із керівництвом неможливо, а отже оминайте цю шаражкіну конторою 10-ю дорогою… а я все ж чекаю на ваші геніальні перли і збираю матеріал для подання в НБУ, тут однозначне введення в оману

Три літри
Три літри
10 января 2024, 19:29
Мракобісся 🤬

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / Такого жахливого відношення до клієнтів мені щє зустрічати не доводилось