А таки дійсно izi

MrMan 28 марта 2021, 18:32
Після оформлення картки у додатку я зрозумів що у моєму місті немає пункту видачі. Скасував реєстрацію. На те, щоб видалити мою заявку izi банк витратив майже тиждень. У понеділок мені перезвонили та повідомили про те, що моя заявка видалена із системи, і я можу пройти реєстрацію повторно, але на цей раз оформити миттєву (віртуальну) картку для того, щоб пізніше замовити її на пластику. Оформлення зайняло у мене десь до 2-х годин. У ході мене попросили пройти відеоверифікацію через вайбер. Підписавши прямо на екрані смартфону свою копію електронного договору я завершив процес оформлення. Вже у середу картка була на руках.

Плюси:
⠀⠀Гарна та швидка підтримка у телеграмі, яка відповіла на всі питання які мене цікавили, і мені не довелось звонити у контакт центр чи писати у інший месенджер.
⠀⠀Швидка доставка віртуальної картки. Я оформлював її у понеділок, а забрав у середу. У підтримці мені надали трек-номер і повідомили дати відправки і прибуття посилки у відділення Нової Пошти мого міста.
⠀⠀Після скасування реєстрації мене повідомили про можливість пройти оформлення ще раз, не довелось дізнаватись це самому.
⠀⠀Проходження відео верифікації. Вважаю, що цю процедуру не завадило би ввести і іншим банківським продуктам. Підтвердження через відео має набагато більшу ефективність проти шахрайств аніж фотопідтвердження (хоч мені і звонили з номера співробітника, а не з банківсього, цей момент треба допрацювати). Також дозволяється селфі на якому у руці разом с паспортом ви тримаєте листок паперу з напис довільного характеру про те, що дане фото не може бути використано у інших цілях, окрім як для оформлення картки izi банку. Від різних незаконних маніпуляцій з даними це звичайно не захистить на 100 відсотків.

Мінуси:
⠀⠀Не у всіх містах є пункт видачі чи відділення Таскомбанку, у якому можна отримати картку, але є можливість замовити випуск віртуальної (до речі, безкоштовно).
⠀⠀Довгий час очікування анулювання заявки на оформлення карти.
⠀⠀Некоректне відображення додатку на смартфоні.

В один і той самий період, окрім картки izi банку я оформляв картки і інших необанків (Monobank, Sportbank та O. bank). Після цього, не пройшов і тиждень, як в один день на мене посипався спам із смс та дзвінків з пропозиціями взяти займ (один оператор навіть назвав моє ім'я та повідомив що я залишав заявку на кредит!)
izibank
29 марта 2021, 9:35
вітаємо, дякуємо за відгук!

в майбутньому плануємо пришвидшити процес анулювання заявок.
додатково написали в особисті повідомлення для уточнення обставин, щодо некоректного відображення додатку

28 марта 2021, 22:19
====Некоректне відображення додатку на смартфоні.

В смысле?
MrMan
MrMan
29 марта 2021, 18:09
Я маю на увазі що коли оформлюєш картку у додатку то нижня частина екрану не до кінця відображається. ЇЇ видно але не повністю. Також деякі елементи та написи налазять одні на одного вже безпосередньо при використані додатку.
3 апреля 2021, 18:04
===Також деякі елементи та написи налазять одні на одного вже безпосередньо при використані додатку.

Я такое наблюдаю только на экране входа, там где надо вводить пин-код. Но поскольку у моего телефона экран 4,7″ списал это на размеры экрана. В остальном вроде всё ОК.

Мне цветовая палитра не нравится, но то уже вкус карандашей. Просто ни один другой мобильный банк не имеет такого странного подбора цветов.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank