дуже багато прихованих неприємних моментів

Volodymyr Dozirtsiv 4 октября 2020, 2:37
на даний момент дуже все погано
1. при фотографуванні документів неможливо виключити спалах тому айді-картка була з білою полоскою. служба підтримки просила перефотографувати і прислати в чаті.
2. додаток не в стані розпізнати іпн на айді картці тому окремо довелось фотографувати заново одну сторону паспорта.
3. як наслідок 2 пункту, в заяві-анкеті задня сторону пластику була надрукована три рази (раз як паспорта, раз як іпн а третій раз без поняття чому).
4. документи додаток перевірив і я поїхав в кредит маркет отримати картку. відділення ТАСКОМБАНКУ картку НЕ видають!
5. картку видали аж через годину бо в моїх документах виявили якісь проблеми.
6. ніхто не попередив що реквізити картки ззаду внизу. додаток просить сфотографувати картку і не зразу ясно що треба фотографувати задню сторону картки.
7. додаток чуть сирий але це можна списати на бета-тест.
8. не по всім транзакціям оплатам нараховують кешбек. в Ізі придумали пятничний кешбек категорії (кіно (МСС: 7829, 7832, 7841), кав’ярні таресторани (МСС: 5811-5814), боулінг-клуби(МСС: 7933)).
так от по цим МСС кешбек нараховується 2% тільки в певні години пятниці і суботи (17,00 пт до 11,00 сб).
В інші дні тижня (включно з іншими годинами пт та сб) кешбек по цим категоріям 0.
по всім іншим МСС категоріям (оплати а не перекази....) кешбек завжди 1%.
9. просто дуже нагла маніпуляція і я б навіть сказав обман — в заяві, яку видають клієнту, пише про два гривневі рахунки (до картки і ощадний). по факту відкрили зразу доларовий і євро. в додатку є ще три неактивні віртуальні картки. Підтримка пояснила що рахунки були відкриті згідно договору пункт 3,2, просте в самі заяві вам про це ні слова не кажуть (посилаються на те що ця заява це приєднання до договору).
При видачі картки про це звісно ніхто не попередив. Окрім цього підтримка сказала що рахунки неактивні.
Риторичне питання, але — якщо рахунки неактивні то чому їх передали на облік в податкову (я фоп тому всі рахунки фізособи зразу йдуть в податкову)
10. не ясно як закрити рахунки (хоча б ті валютні) і отримати довідку про їх закриття (по закону вона безкоштовна але в тарифах такої послуги нема).
11. перевипуск віртуальних карток платний, як і фізичної (по ініціативі клієнта).
перевипуск фізичної у звязку з ініціативою банку чи через завершення терміну дії — безкоштовно.
12. закриття рахунків тільки у відділеннях ТАСКОМБАНКУ (надіюсь це тільки на час бетатесту).

в цілому поки що у звязку з пунктом 9 — пічаль повна. колись мені дуже не подобалось що ДПС знає про мої рахунки а зараз бачу як впарюють рахунки і відкривають їх мені без мого відома

Італій .
Італій .
4 октября 2020, 8:51
по всім іншим МСС категоріям (оплати а не перекази....) кешбек завжди 1%.

про это написано в тарифах, хотя да, реклама построена так что не сразу догадался о подвохе
4 октября 2020, 16:50
Ну вони могли зробити завжди 1 проц на все і в певні години пт і сб додатковий відсоток на певні категорії
ingeniero
ingeniero
4 октября 2020, 10:58
Странно, я без вспышки фотографировал. И вроде бы была возможность загрузить готовые фотографии, но я в процессе фотографировал, поэтому смутно помню.

Да, расположение номера необычное, но, во-первых, на экране, где нужно фотографировать карту, отображается номер (пусть и не совсем в том месте), что как бы подсказывает, что нужен номер, а, во-вторых, какой смысл фотографировать без номера. На этапе фотографирования, я, честно говоря, тоже несколько секунд потупил в поисках номера, но лицевую сторону фотографировать не пытался.

по всім іншим МСС категоріям (оплати а не перекази....) кешбек завжди 1%.

Как по мне, то кешбэк здесь вообще не очень интересным получился.
4 октября 2020, 20:15
По пунктам
1 - можливо залежить від версії Андроїда. підтримка сказала мені просто вирішити по телеграму це питання і перефотографувати. скан паспорта (є в пдф форматі) не приймають.
6 - при видачі картки могли б про таке попереджати.
8 - кешбек досить норм але те що ці категорії тільки в певні години це жлобство
Andrii V
Andrii V
5 октября 2020, 22:47
А поделитесь опытом, кому какой давали со старта кредитный лимит? Судя по описанию у Izi кредитный лимит до 200 000 грн (https://izibanking.com.ua/kredit-izibank), что значительно больше чем у Монобанка.  Но, какие шансы получить лимит с этой суммой? Здесь тоже используется скоринговая система и все лимиты выставляются автоматически? Или решение о лимите принимается человеком?
6 октября 2020, 3:13
Я запросив 2 тис грн і його дали. На картці вікенд кредитний ліміт був 53 тис грн, але її закрив ще у квітні 2019.
finansist7
finansist7
10 декабря 2020, 23:29
Не думаю, что по скорингу будут 200 тыс давать) Человек будет принимать решение и конечно же, наверняка, будут учитывать все Ваши действующие лимиты по другим банкам... по итогу получите лимит соответствующий вашей кредитной нагрузке

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝 / дуже багато прихованих неприємних моментів