Подяка

Шановні працівники АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»!
Щиро вітаю колектив банку з Днем Конституції України.
Я дуже пишаюся тим, що кілька років тому мною було обрано саме цей банк. Спостерігаючи за працею ваших працівників, наголошую, що їх професійні навички та можливості позитивно впливають на плідність нашої роботи. Ваші обов'язки вимагають сильних особистісних якостей і величезної самовіддачі. Від свого імені та від імені своїх клієнтів хочу заявити, що ми дуже раді працювати з Вами пліч-о-пліч.
Хочу донести, що я дуже задоволена професіоналізмом і підходом до клієнтів працівників Вашого банку, зокрема Мелітопольського відділення АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК».
Дуже вдячна керівнику Відділення — Яровій Тетяні Миколаївні. Особливо виділяються її лідерські якості, вміння організувати роботу і застосовувати професійні навички, а також вдається підтримувати приємну атмосферу в колективі і допомагати працівникам і далі поліпшуватися в виконанні своїх обов'язків.
Щиро вдячна колективу Мелітопольського відділення АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК», до працівників якого я можу звернутися зі всіх питань і в будь-який час (навіть в обідню перерву), які завжди допомагають безвідмовно. Тут цінний кожен працівник, а справжніх професіоналів, ми цінуємо подвійно.
Від свого імені та від імені всіх своїх клієнтів висловлюю щиру подяку за вашу працю.
Бажаю всім працівникам АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» успіхів у подальшій роботі!

З повагою, клієнт банку Васильцова О.П.

Курс валют в Индустриалбанке

USD 39.5 40