Вот что может с вами сделать Идея Банк если вовремя не платить

АННА ЛЕВКУЛИЧ АННА ЛЕВКУЛИЧ
11 июля 2016, 12:59
По телефону він дуже гарно говорить а при зустрічі погрожує але те що сталося 29.06.2016р. я до тепер не можу повірити, навіть в банку він став мені погрожувати, я пояснила йому що не можу платити навіть після реструктуризації кредиту, тому так як в мене нема майна то нехай банк мене дає в суд і так як я працюю офіційно, то буду платити те що мені призначить суд з заробітної плати, тому що на жаль я не маю чим платити, і пояснила що погрози банка я терпіти не буде тому все записую, але ця особа почала мені на вухо говорити що мене «СПАЛЯТЬ », коли я почала говорити що ви таке кажете та ще й банкові але він продовжував погрожувати «ПІДПАЛОМ», я сказала що записую цю розмову, він ще більше почав погрожувати навіть в голос я почала виходити з банку так він продовжував погрожувати і кричати за мною «СУКО» тебе «ПІДПАЛЯТЬ», я не знаю чи все чули, але бачили цю ситуацію відвідувачі та працівники банку, а також я записала і дуже прошу допомогти. В миліцію я боюся йти так як ця особа яка погрожувала, колишній працівник миліції. Я надіюся що хтось займеться цими банками, всі можете прочитати відгуки про цей банк.
Ответ администратора
Минфин
18 июля 2016, 16:54
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 18.07.2016).
Вы не предоставили доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что Вы являетесь клиентом банка, подтверждение о котором отправлялось Вам.

rt30
rt30
14 июля 2016, 15:24
Татьяна
Ну-ну и на чью помощь вы надеетесь, кто вам поможет???? Пишите заявление в милицию в НБУ, СМИ чем больше вы привлечёте внимания тем защищённей вы будете
АННА ЛЕВКУЛИЧ
АННА ЛЕВКУЛИЧ
15 июля 2016, 16:08
Ужгород
Поверьте я так и делаю, обратилась к юристу, также с заявой в милицию, а также есть предложения от телевидения
Qwerty1999
Qwerty1999
19 июля 2016, 8:46
Qwerty, Ольгино
Ну хоть юристу сможете заплатить, чтобы отсудить право не платить банку по графику.