Вибачте я розумію що винна банку але не настільки!!!!

Ander Rina 23 июня 2016, 15:14
Нажаль являюся клієтном цього «чудо» банку… я розумію що сама винна що зв'язалася з "Ідея банком" але ж не від гарного життя беруть кредити… а діло було так…
Півтора роки тому довелось взяти кредит на суму 10 000 грн. Одразу ж мені приписали 2421 грн. страховий платіж тобто загальна сума кредиту строком на 36 місяців 12421 грн. А тепер увага!!! Щомісячний платіж 951 грн. множимо на 36 в сумі 34,236 грн. Люди добрі ви в своєму розумі звідки такі відсотки??? Тобто тіло кредиту щомісяця становить 335-354 грн. решта це божевільні %. Дана інформація вказана для тих людей які ще не мають проблем з цим банком особливо кредитів. Я просто хочу застерегти вас від цього жаху із власного досвіду… як я шкодую про той день коли переступила поріг "Ідея Банку"!!!
Але, шановні, це лише одна сторона медалі далі ще гірше! Все було добре платила своєчасно протягом 18 місяців потім так склалися обставини сімейні а також підвищення цін абсолютно на все… одним словом не було змоги заплатити..і тут почалися нескінченні дзвінки смс з погрозами… нажаль і на наступний місяць необхідної суми не знайшлося так як заборгованість за попередній тому я внесла суму частково але наш «чудо» банк це звичайно ж невлаштовує… окрім дзвінків пішли в силу листи-повідомлення дзвінки на роботу та родичам, різнохарактерні погрози… одним словом продовжувалось це божевілля більше місяця… а гроші які вимагає банк нажаль зібрати не вдалося… я просто нехочу вдаватися в подробиці особистого життя але дісно грошей на той момент не було зовсім ледве вистачало на їжу…
І от нарешті кульмінація історії!!! Дзвінок від особи з номера 05063… так званого юридичного відлілу банку і тут почалися грубі погрози обклеювання дверей квартири «увага розшук» розголошення всім кому не лінь ну і тому подібне незаконне поводження з боку банку! Що далі буде навіть страшно уявити так як неохідна сумма з'явиться лише через пів місяця… шкода що в "Ідея Банку" працюють такі ж нелюди як і їх керівництво! Обходьте цей банк-жах 10 дорогою
Идея Банк
30 июня 2016, 14:26
Добрый день, уважаемая Ander Rina!
Примите, пожалуйста, наши извинения за неудобства, которые возникли у вас в отделении банка. Позвольте нам подробно рассмотреть эту ситуацию. Уточните письмом на наш электронный ящик — info@ideabank.ua детальное описание ситуации, дату и время визита в отделение, а также Ваши контактные данные.

Желаем Вам хорошего дня.
С уважением, команда Идея Банка.
Минфин
Ответ администратора
30 июня 2016, 9:18
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 27.06.2016).

23 июня 2016, 15:20
«але ж не від гарного життя беруть кредити»

А оно стоило того, чтобы взять в долг 10 тысяч, а отдавать 34 тысячи.
Вериться с трудом.
Ander Rina
Ander Rina
23 июня 2016, 17:25
Нажаль той момент гроші були дуже необхідні лише тому пішла на ці умови і лише після підписання договору на сторінці графік платежів я побачила ці жахливі цифри і співробітник зазначив що банк в змозі знизити відсоткову ставку через жеякий час при тому якщо буде своєчасне погашення щомісяця в результаті відсоткова ставка лише збільшилася і при цьому я неотримала жодних роз'яснень щодо цоьго тим більше новий графік платежів і т.п. ніякого лояльного відношення я недочекалася!!.. одним словом коли я звернулася до них з проханням дострокового закриття кредиту мені назвали суму 10800 хоча якщо порахувати за графіком лише тіло кредиту виходить не більше 6000… дуже багато нюансів які не те що обурюють а взагалі… тож на своєму прикрому прикладі я прошу людей бути обачнішими і ніколи не мати справи з «ІдеяБанком» бо повірте мені ваше життя перетвориться на кошмар!!! Особливо обурює робота співробітників банку… я просто вже маю намір зв'язатися зі спеціальними службами окрім адвокатів було б непогано оприлюднити це на телебаченні чи у пресі!

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Вибачте я розумію що винна банку але не настільки!!!!