Банк, що створює проблеми

Ross8039 Ross8039
15 июня 2016, 23:35
Відкрив дебетну пластикову карту в Ідея-банку 02.2014. Термін дії карти вийшов 02.2015, останній рік картою взагалі не користувався. Система Ідея-онлайн показувала і показує на карті 0грн… Останні півроку на мій телефон починають надходити параноїдальні дзвінки з проханням погасити (увага!) КРЕДИТ, без будь яких деталей що це за кредит і звідки він у мене взявся. На гарячій лінії банку (куди я телефонував разів три-чотири) ніхто не був уповноважений допомогти мені зясувати, в чому проблема (можливо хтось з родичів вказав Ваш телефон, коли брав у нас кредит :))). Нарешті дивним чином після півроку таких аноніминих дзвінків мені вдалося попасти на працівницю банку, яка змогла пояснити причину дзвінків — в мене виникла «заборгованість» на картці у розмірі 60грн…!!! Це при тому що клієнт-банк показує 0грн…

Але тепер про головне — мені не стільки розходиться в оплаті тих 60-ти гривень, які мені навязують за користування послугами, яких не було, скільки є підозра в тому що банк «настукав» через цей випадок в бюро кредитних історій. На разі намагаюсь зясувати це беспосередньо там. Якщо це підтвердиться, буду подавати в суд.
Идея Банк
23 июня 2016, 8:06
Добрый день, уважаемый Ross8039!
Примите, пожалуйста, наши извинения за качество обслуживания. Уточните письмом на наш электронный ящик — info@ideabank.ua детали визита, дату и время, а также Ваши контактные данные.
Описанная Вами ситуация не останется без внимания Главного Банка.
Желаем Вам хорошего дня.
С уважением, команда Идея Банка.

NeMari4ka
NeMari4ka
7 июля 2016, 22:53
Ross8039, повірте, Вы не один такий, але один із небагатьох, хто наважується про це повідомляти! Вам хоч півроку смс надсилали, а в моєму випадку, ДВА роки мовчали, аби, мабуть, побільше отримати при закритті рахунку (щоб більше накапало за обслуговування). Інших пояснень я не бачу.