Телефонний тероризм, погрози

muchichka muchichka
31 мая 2016, 11:51
без оценки
Постійно телефонує із відділу стягнення Мар«яна Романівна і вимагає, щоб невідома мені людина терміново погасила кредит. На доводи, що я — не та людина, в хамському тоні надає наказ „не умнічати“. Погрожує направити „оперативну групу“. Схоже, що Мар»яна Романівна проходила підготовку в службі СС. Ще варіанти — телефонують і включать музику. Зверення на гарячу лінію абсолютно безрезультатні. Персонал читає заготовлені відповіді, через декілька хвилин припиняє розмову самостійно або просто відключає телефон. Після дуже наполегливих дзвінків почали кидати телефон одразу після «добрий день». Рівень професіоналізму і культури персоналу на рівні колгоспу неасфальтованого, без газу.
Ответ банка
Идея Банк
3 июня 2016, 16:04
Шановний клієнте!
Оскільки у скарзі не вказаний номер телефону на який здійснюються дзвінки, ми не можемо перевірити достовірність інформації.
Для вирішення питання рекомендуємо Вам звернутися на відділення для складання заяви на вимкнення номеру.
З повагою,
керівництво Ідея Банку

Комментарии (3)

+
0
Xotabi4
Xotabi4
31 мая 2016, 12:06
#
А в чём проблема. Так скажите ей, хорошо присылай группу. Приедут не до вас, а по адресу к тому кого вызванивают. И выкинте симку.
+
+7
muchichka
muchichka
31 мая 2016, 12:58
#
Так, вже замовили «групу». За 107 грн. заборгованості.
+
0
muchichka
muchichka
6 июня 2016, 11:31
#
0313132036.
Ви створюєте проблему — телефонуєте з погрозами стороннім людям. І рекомендуєте мені вирішувати проблему, створену вам — звертатись до банку, писати заяву. Це ваша корпоративна культура і ставлення до клієнта? Майже всі коментарі про аналогічні ситуації — дзвінки з музикою і погрозами стороннім людям, бред про «групу захвату». До вашого банку я і наближатись не хочу ближче за 5 км. Краще напишу заяву в НБУ.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться