Погрози зі сторони банку

mallory mallory
22 декабря 2015, 9:31
без оценки
Моєму батьку вже декілька місяців надходять смс-повідомлення з вашого банку спочатку з проханням погасити кредит, а останнім часом з погрозами у разі не погашення. Та справа в тому, що мій батько НЕ БРАВ ніяких кредитів ні у вашому банку ні де-інде! Він взагалі дуже негативно ставиться до всіляких кредитів, тому їх ніколи не оформлює. Як так сталося? Звідки ці смс? Що це за «розвод» пенсіонерів? Я вірю своєму батьку. Та й проблем з пам'яттю у мого батька, слава богу, ще не має.
Припиніть ці смс-погрози!

Комментарии (2)

+
0
Ideyabanan
Ideyabanan
26 декабря 2015, 14:18
#
Чтобы огородить своих родителей рекомендую приобрести вашему отцу, телефон с черным списком, занесите туда номера этих мошенников, пусть ваш папа спит спокойно!
+
0
22994771
22994771
28 января 2016, 13:10
Sergey, Одесса
#
Аналогичная ситуация… Доводят своими звонками моих родителей, только звонки поступают на домашний телефон… у которого увы, нет черного списка. Соседка взяла кредит, указала наш номер, при том, что нам даже не звонили когда выдавали кредит. Я обращался в колл-центр, меня соединяли с руководством кредитного департамента, так же общался с руководителем по работе с проблемными активами… но толку от этого нет, днем и вечером звонки продолжаются.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться