Ідея Банк не дає простим людям кредит!!!!!!!

karelia78 karelia78
8 декабря 2015, 22:01
без оценки
Я просто розчарована наскільки людей дурять, розказують як легко в них можна взяти готівковий кредит і спокійненько його виплачувати....!!! Хотіли зробити ремонт у квартирі… чоловік працює добре заробляє, хоча не офіційно працює, але це не привід відмовляти у кредиті!!!
Якщо вже на то пішло… то моя мама спробувала допомогти взяти кредит так як працює у державній установі вже дуже багато років і заробляє непогано і стабільно. Так от їй також відмовили хоч всі необхідні документи були в порядку..!!!
Тоді виникає питання — КОМУ ВИ ТІ КРЕДИТИ ВИДАЄТЕ??????? Бізнесменам чи мільйонерам???? Ви просто ламаєте надії і сподівання багатьох людей в Україні!!! Тож бажаю вам — банк, щоб ви мали дуже мало клієнтів!!!
Ответ банка
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
11 декабря 2015, 10:24
Доброго дня, karelia78! Дякуємо Вам за звернення та приносимо вибачення за незручносі із сторони банку. Ідея Банк відкритий до співпраці із новими клієнтами. Для того, щоб вияснити всі обставини Вашої ситуації, просимо надіслати на Info.povidomlenja@ideabank наступну інформацію:
1) П.І.П
2) номер відділення у яке Ви зверталися
3) дата візиту у банк.

У листі вкажіть також причину звернення.

Гарного Вам дня!

Комментарии (3)

+
+1
Наталья Илащук
Наталья Илащук
9 декабря 2015, 10:38
Черновцы
#
Они не только отказывают новым клиентам в кредите, но и действующим своим клиентам,, Хотела переоформить свой кредит по программе лояльности ,( у них есть такая услуга для своих клиентов у которых нету просрочек по кредиту ) Так они дали отказ!!! Спрашиваю по какой причине? Мы не знаем (ответ)!!! Так что не связывайтесь с этим банком!!! У них что % высокие, что страховка ,, что потом отношение к своим клиентам ужасное!!!
+
0
MaxXvirtasch
MaxXvirtasch
9 декабря 2015, 20:33
#
Жаль, что Вы не с Киева… Ведь тут для получения кредита достаточно поделиться с начальником региона. Дальше дело техники: в кредитном договоре указывают подставное лицо, выдуманный адрес, и можно ничего не отдавать. Все это делается по указанию и под руководством Михаила.
+
0
rt30
rt30
10 декабря 2015, 11:26
Татьяна
#
Ну если у Вас муж много зарабатывает, зачем кредит брать чтобы отдать +200% сверху, оно Вам надо, поверьте, делайте потихоньку зато будете спать спокойно!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться