робота банка м.Житомир

popandopula 14 октября 2015, 20:54
Доброго дня. Нещодавно відкрив депозит в вашому банку в м. Житомир. Мене обслуговував особисто начальник відділення — Віленська Наталія, вся інформація була детально роз’яснена та доведена, персонал був привітний та позитивно налаштований. Наталя Вячеславівна порадила відкрити картковий пакет для зручності отримання відсотків по вкладу. Щиро дякую за порозуміння та якісне обслуговування. Бажаю успіху в роботі Житомирському відділенню та особисто керівнику відділення.
Идея Банк
Ідея Банк 19 октября 2015, 17:48
Доброго дня, popandopula!

Дякуємо Вам за звернення і за те, що стали клієнтом нашого банку. Нам важлива думка кожного клієнта.

Якщо у вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.

Гарного Вам дня!

23 октября 2015, 12:31
Як не соромно писати такі слова, мене особисто оформляла начальник відділення в Житомирі, одне хамство тай взагалі не адекватна людина, хто там над нею начальники чому ви її тримаєте взагалі в себе у банку? Яому не проводити якісь перевірки по тому як вони спілкуються з людьми
23 октября 2015, 12:35
Самі працівники наверно пишуть лише хороше про неї но не клієнти, щей називають себе попандопалами, а може це таке враження самої себе начальниці цьго ж відділення

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке