Депозит «Безопасный» - продолжение...

riz800580 riz800580
25 июня 2015, 11:25
без оценки
Спасибо за быстрый ответ.

П. 8.10, на который Вы ссылаетесь указывает следующее:
В разі незгоди Вкладника з новими розмірами процентних ставок, вважається, що
Вкладник відмовився від такого Договору банківського вкладу та має право достроково одержати вклад без перерахунку процентів та будь-яких штрафних санкцій. У разі мовчання (відсутності письмових заперечень) Вкладника протягом перших десяти днів нового строку (терміну) вкладу, вважається що Вкладник погодився з продовженням строку (терміну) вкладу на вказаних вище умовах.

1. Зачем тогда указывать в Договоре банковского вклада, что на второй год устанавливается ставка 19,5% годовых, если размер ставки должен быть указан, как актуальный на дату пролонгации?
2. Меня не интересовал тот факт, что можно прекратить Договор страхования из-за несогласия с размеров новых процентных ставок. Вопрос был другой — о несогласии пролонгировать Договор.
3.… має право достроково одержати вклад без перерахунку процентів та будь-яких штрафних санкцій — не соответствует действительности. Согласно Дополнительного соглашения №1 к Договору вклада: «протягом іншого періоду дії Договору — проценти, нараховані на отриману суму вкладу перераховуються з початку дії даного Договору, виходячи з процентної ставки 1% річних». Т.е. если Договор разрывается в любой период после даты пролонгации — то идёт уже штрафная ставка. Это верно? Почему Вы указываете другую информацию?
4. Для отказа от пролонгации Договора заявление необходимо писать за три рабочих дня до даты пролонгации или в течении 10 дней после даты пролонгации. Какой из этих вариантов верный?
Ответ банка
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
25 июня 2015, 14:49
1. Початковий термін вкладу – 12 місяців може автоматично пролонговуватися до 3 разів під актуальні на момент пролонгації ставки. Після закінчення 3 пролонгацій, вступає в дію додатковий термін 12 місяців, по якому ставка 19,5%- така яка зазначена у договорі клієнта.
2. За кожен повний період клієнт отримує відсотки без перерахунку по штрафній ставці. Якщо початковий термін закінчився, то наступного дня він пролонгується. Якщо клієнт звернеться, для прикладу, на 20 день після пролонгації для отримання вкладу, то відсотки по штрафній ставці 1% перерахуються лише за період 20 днів.
3. Ви зможете планово отримати вклад в день закінчення початкового терміну (для даного клієнта-12 міс), звернувшись в банк. Якщо ж протягом пролонгованого періоду – з написанням заяви за 3 дні до дати зняття вкладу.
Якщо ж вклад відображається в Інтернет-банкінгу клієнта, то він доступний для зняття протягом 10 днів після закінчення початкового терміну(у випадку клієнта- 1 рік). В подальшому вклад пролонгується. У випадку, якщо клієнт захоче його зняти, йому потрібно буде звернутися на відділення і написати заяву за за 3 дні до дати зняття вкладу.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться