Робота банку +, робота працівників -

MrNeo MrNeo
19 января 2015, 17:39
Неодноразово сам перевірив даний банк на стрес-тест. В мене він пройшов успішно.
Видача гривні 10-20-50тис. без проблем, без попереднього замовленя. Молодці!!!
Видача валюти в межах постанови НБУ еквівалент 15000грн без проблем, без попереднього замовленя. Молодці!!!
Робота самих працівників по Львову хороше ставлення. Молодці!!!
Деякі проблеми з програмним забезпеченням відчув на собі, зокрема невчасно нараховані сьогодні %%% за вихідні, але це дрібниці порівняно з іншими банками…
А от працівники даного банку у м. Надвірна знову підкачали.
Я вже описував дану проблему, що склалася з людиною у цьому відділенні, мій відгук залишений без уваги представника банку. Не відписали навіть стандартну відписку. Склалося враження, що представники банку просто проігнорували попередній мій пост.
Нагадую, людина не може забрати свій депозит, що закінчився 50 000грн ще з 12січня 2015року. Спочатку працівники та начальник відділення різними правдами та неправдами переконували та наполягали не забирати гроші, потім пропонували конвертаційний депозит, якого навіть немає у даній установі!!!
Потім умудрилися ввести людину в оману, задурили голову і людина перевклала частину на 1 місяць.
Іншу частину обіцяли видати через 3дні…
Пройшов тиждень, а віз і досі там. Сьогодні людина звертається у відділення у м. Надвірна, а їй кажуть, що ніякого конвертаційного вкладу немає і гроші видати не можуть!!! Тільки через 3дні!!!
ГАНЬБА таким працівникам, особливо пані Котлярчук(начальниці відділення), яка вирішила збагатитися за чужий рахунок.
Відчуваючи свою безнаказаність ця особа позволяє собі обманювати інших людей, особливо пенсіонерів, які юридично непідковані і не знають усіх тонкостей банківської діяльності…
Шановна Котлярчук Марта Богданівна бажаю вам, щоб до вас ставилися так само, як ви ставитеся до людей, повірте світ круглий і те, що ви дієте обов'язково повернеться вам!
Керівництву банку раджу звернути увагу на дану особу, хамське ставлення та обман клієнтів.
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
20 января 2015, 9:48
Доброго дня, MrNeo! Дякуємо вам за Ваш відгук і за те, що являєтесь клієнтом ІдеяБанку.
Щодо Вашої заяви про роботі п. Котлярчук і відділення у м. Надвірна, то ми взяли її до уваги і опрацьовуємо. Надішліть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua свою електрону адресу, щоб ми могли надіслати Вам відповідь.