неавтоматизированный процесс с выплатой %

cadet 4 января 2015, 21:26
Имея депозит с ежемесячным начислением % и возможностью пополнения столкнулся с проблемой осуществить пополнение через интернет-банкинг. Сейчас праздники — проценты начислены, но я не могу ими пополнить депозит, так как они уже второй день есть в «Балансе», но нет в «Доступной сумме». Неужели это нельзя автоматизировать? ИдеаБанк, исправьте этот момент или не уходите все на праздники. Я не особо рад, что мои деньги «не работают», как и ваши сотрудники.

tiesto2014
tiesto2014
5 января 2015, 11:16
У всіх банках з 1 по 4 січня були новорічні канікули. відтак деякі транзакції не проводилися. про це висіло попередження в інтернет-банкінгу, що система доступна лише для читання, а всі транзакції ставляться в чергу і будуть виконані в наступний робочий банківський день.
cadet
cadet
5 января 2015, 16:09
Где по 4? И где пополнение со своего же счета на свой стало «переказом коштів за межі банку»?

Шановний Клієнте, СДО Інтернет-Банкінг з 15:00 31.12.2014 до 12:00 01.01.2015 буде працювати у режиммі читання у зв’язку з проведенням робіт по завершенню року. Усі операції, ініційовані Вами у зазначений період, будуть записані в чергу та виконані після 12:00 01.01.2015.
А також, у зв'язку з завершенням року, Всі зовнішні операції (пов'язані з переказом коштів за межі банку) ініційовані Вами у період з 18:00 30.12.2014 до 9:00 06.01.2015, будуть записані в чергу та виконані після 09:00 06.01.2015.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / неавтоматизированный процесс с выплатой %