Відмова в конвертації гривні в долари

bm777 30 декабря 2014, 9:11
Являюся клієнтом банку з 2011 року. За цей час жодного гривневого депозиту з банку не забрав. В час, коли долар почав стрімко рости хотів забрати гривні, але працівники банку переконали цього не робити, на жаль послухав… Зараз хочу конвертувати гривневий депозит в долари і залишити в банку, але цього зробити не можу. Готовий був принести до них ще валюту на депозит, але бачу, що не варто. Висновок, забираю гривні і віднесу в інший банк. Не хоче банк «йти назустріч» клієнтам. Працівники привітні і компетентні.
Идея Банк
Ідея Банк 3 января 2015, 13:51
Доброго дня, bm777!
Надішліть нам на електрону скриньку Info.povidomlenja@ideabank.ua більше інформації:
1) Номер відділення банку, в якому Ви обслуговуєтесь.
2) П.І.П
3) П.І. працівника, який надавав Вам консультацію.

viol
viol
1 января 2015, 12:16
Дело не в банке, а в постановлении НБУ. Вы думаете один такой умный. Желающих перевести гривну в доллар хватает. Сразу говорю — я не работник банка. Интересовался, есть банки, которые конвертируют, вот только забрать оттуда сможете по курсу 14 -15 не более, если вообще заберёте. Сам точно в такой ситуации. А банк никогда ещё не подводил, перевожу что могу из других банков сюда. Таких банков осталось мало к сожалению.

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.45

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.45
Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Відмова в конвертації гривні в долари