... банк

Калевич Антон Калевич Антон
24 ноября 2014, 13:42
без оценки
Предлагают людям кредиты под сумасшедшие %% (66% годовых), когда кредит почти выплачен, звонят и предлагают переформить кредит на бОльшую сумму и срок, гася предыдущий кредит новым кредитом и тем самым загоняя человека в долговую яму. Такая процедура может повторяться по нескольку раз, не говоря уже про страховку жизни 3-4 тыс. грн.
Коллекторские звонки начинаются ещё до просрочки с напоминанием об оплате и усиливаются в 100 раз с её наступлением. Просрочка даже на 1 день это тягчайшее преступление для банка.
Мой вывод:…
Ответ банка
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
25 ноября 2014, 10:43
Доброго дня, Калевич Антон!
Дякую, що обрали наш банк. Вибачте за незручності зі сторони банку.
Додаткова сума кредиту, це не тягар, а лояльність банку, оскільки новий кредит оформляється на вигідніших умовах. І це право позичальника, він з легкістю може відмовитись від пропонованого кредиту. Щодо дзвінків, це звична практика нагадування клієнтам про те, що підходить час сплати кредиту, щоб потім не виникало заборгованості.

Комментарии (1)

+
0
Калевич Антон
Калевич Антон
25 ноября 2014, 10:52
Одесса
#
66% річних це вигідніші умови??? Страховка 3000-4000 грн це теж подяка за лояльність??? 1,6% на місяць від ПОЧАТКОВОЇ суми це теж звична практика??? Чим писати таку маячню, краще б мовчали!!!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться