Банк продолжает нагло обманывать клиентов на Страховании жизни

Oleg  M Oleg M
24 июня 2014, 1:13
без оценки
від ПАТ «Ідея Банк» надійшло повідомлення про необхідність погашення заборгованості на суму 774,42 грн. за страхування мого життя в ПрАТ «ПЗУ Україна страхування життя» за 3-й рік кредитувння!
Але всупереч Законів України «Про банки і банківську діяльність», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про страхування» та «Про захист прав споживачів», Банк не надіслав мені завірений примірник цього Договору добровільного страхування мого життя (далі Договір ДСЖ), який би підтверджував факт страхування мого життя, не ознайомив мене з Програмою і Правилами страхування життя, умовами Договору ДСЖ та по суті вимагаєте від мене сплатити за фінансову послугу яку я не отримував!
В моїх попередніх листах до ПАТ «Ідея Банк», я звертався з вимогою надіслати мені копію Договорів ДСЖ за 2012 та 2013 роки, але Банк грубо ігнорує ці звернення та не надає відповіді по цьому питанню!

Комментарии (5)

+
0
rt30
rt30
24 июня 2014, 11:33
Татьяна
#
Так он Вам ничего и не пришлет- вы посмотрите свой договор- там все прописано, если Вы этого не сделаю, так банк сам от Вашего имени, поэтому 3 страховки каждый год как положено+ завышенные платежи, когда вы оформляли договор, Вы и подписали, что банк имеет право от Вашего имени все делать- и Вы перед ними отвечаете не только залоговым, но и ВСЕМ своим имуществом- мелко-мелко все в договоре прописано- и Вы все должны, а они не считают нужным отвечать на письменные обращения благонадежных и порядочных клиентов… Удачи…
+
0
Oleg  M
Oleg M
3 июля 2014, 2:14
Киев
#
Написал жалобы на Страховую и Банк: Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Інспекція з питань захисту прав споживачів. Голові Національного банку України.. От Нац Банка пришел ответ(полный БРЕД!)- «Договори про надання кредиту укладаються на власний розсуд кредитодавця і позичальника.....» и Нац Банк не при делах!!! к Идея никаких мер не принял! Я просто в шоке! Страховая обещала вернуть деньги, но пока на три моих заказных письма ниодного ответа… Готовлюсь судиться с Идея и Страховой.
+
0
rt30
rt30
4 июля 2014, 10:49
Татьяна
#
Искренне Вам желаю удачи, найдите время и напишите заявление в суд, а то на сайте есть товарищи которые хвастаются что уже наказали банк (якобы объединились в группу и судились)а вот подсказать, поделиться зась, в этом менталитет нашего народа.Удачи!
+
0
Sahniuk
Sahniuk
4 июля 2014, 16:51
#
Правда то что люди победили банк, здесь не дадут выложить
материалы
+
0
Oleg  M
Oleg M
15 июля 2014, 0:39
Киев
#
Ідея Банк зобов’язали повернути кошти за незаконне страхування життя в СК Уніка Життя!
ПАТ «Ідея Банк» повідомив мене, що: в зв'язку з не укладенням договору добровільного страхування життя, ПАТ «Ідея Банк», поновив від Вашого імені Договір добровільного страхування життя. Але як з’ясувалось пізніше – вимоги ПАТ «Ідея Банк» щодо Сплати дебіторської заборгованості за страхування життя, є НЕЗАКОННИМИ, та погрози ПАТ «Ідея Банк» достроково відкликати кредит та/або передати до судових органів матеріали щодо порушення умов Кредитного договору. є також НЕЗАКОННИМИ!!!
З метою захисту своїх прав щодо незаконного укладання Договорів страхування життя при Автокредиті в Ідея Банк я звернувся до:
Інспекції з питань захисту прав споживачів:04080 м. Київ, вул. О.Терьохіна, 8а;
Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3 тел. (044) 234-02-24;
Голови Національного банку України, 01601, вул. Інститутська 9, м. Київ, Україна

За результатами розгляду було встановлено таке:
За інформацією ПрАТ «СК «УНІКА Життя», відповідно до пункту 3.1 Договору, термін страхування складає один рік з дати набуття чинності договором, тобто строк дії зазначеного договору — з 18.04.2012 по 18.04.2013.
Враховуючи те, що ПрАТ «СК «УНІКА Життя» не було отримано від Вас заяви про продовження строку дії Договору, зазначений договір припинив свою дію.
За інформацією ПрАТ «СК «УНІКА Життя», наданої на вимогу Нацкомфінпослуг, на підставі службової записки ПАТ «Ідея банк» від 30.05.2014 № 16.1.06/101270, страховиком було повернуто кошти за страхування життя в 2013 році 17-ти клієнтам, в тому числі і мені у зв'язку з «помилково перерахованими коштами»!!!
Таким чином, після першого року Автокредиту, між Клієнтом та Страховиком «СК «УНІКА Життя» немає жодних договірних зобов’язань, а кошти повинні бути повернуті!!!
Отже, вимагайте повернення коштів за другий та наступні роки Автокредиту, якщо ви не підписували додаткових Заяв на страхування життя!!!
Вимагайте від ПрАТ «СК «УНІКА Життя» та ПАТ «Ідея Банк» підтвердження фактів страхування, а саме: завірені примірники Договорів страхування та страхових полісів; завірені копії квитанцій (платіжних доручень) про перерахування на рахунок ПрАТ «СК «УНІКА Життя» коштів за страхування життя!
На даний час готуються матеріали щодо повернення коштів за страхування життя за перший рік Автокредиту!

Oleg M 15 июля 2014, 00:32

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться