Зливають особисті дані клієнтів шахраям

Tetiana1985 8 апреля 2023, 14:52
На минулому тижні я залишила заявку в Ідея банк на покупку пилососа в розстрочку через Інтернет — магазин з якіми він співпрацює. Зі мною зв’язався менеджер банку, але умови розстрочки мені не підійшли. В наступні дні я почала отримувати смс і дзвінки від різних фінансових компаній і кредитних спілок. Раз в декілька днів продовжую отримувати. Співпадіння? Не думаю. Банк ніяк це не вирішує, оператори не допрмогають в моєму питанні тому буду звертатись в кібер поліцію. Висновки робіть самі.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
19 апреля 2023, 8:48
Это УБКИ, оно продает ваш номер телефона всем кредитным организациям, в стране беззаконие, поэтому ваши персональные данные сразу распространяются всем кто подписал договор с УБКИ. Было тоже такое, пришлось внести в черный список несколько десятков номеров, то что тонны смс и звонков посыпались от мутных лиц и кредитных уродов
banxter
banxter
22 апреля 2023, 15:18
Цілком підтримую. В банку сидить кріт, який продає та зливає персональні дані клієнтів-позичальників. Залишив на свою голову заявку на відкриття карти, але так і не відкрив після дзвінка с кол-центру. Одразу після цього через 2 дні почали сипатися смс від сумнівних кредитних компаній про те, що мені схвалені кредити. З жодним іншим банком такого не було.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Зливають особисті дані клієнтів шахраям