Кредит

Впсиль Кисилевич 14 декабря 2022, 19:09
Коли брав кредит до війни по рекламі ідея банку, то менеджер так розпиналась, що готова була цілувати.Коли почалась війна, то після трохмісячної відстрочки все почалось наче як колектори діяли до війни.почали звонити чуть не щодня, бувало по 2−3рази на день.Для вирішення проблем пропонують взяти новий кредит і на більший термін.Поїхав у банк м.Біла церква, для вирішення проблеми, написав заяву на відстрочку кредиту, через 2 місяці прийшла відповідь, вам відмовлено у кредитній відстрочки так як ви вже брали, хотя під час війни всі банки надавали кредитні канікули на 3 місяці.Коли менеджери начинають звонить у них тільки одне питання ви коли збираєтесь платити заборгованість, а коли хочеш їм щось пояснити вони не дають даже слова сказати і чуш добре заучену фразу…ви платить будете, а щоб вирішити якусь проблему вони цього не вирішують.Коли почалась війна я втратив роботу як і більшість інших людей.На даний час, я у пошуку роботи, але сплачую по 2 тисячі із пенсії.А щас проблеми із зв’язком то почали слать смс.Що робити і як дальше жити я вже не знаю з роботою одні відмови бо у віці 60 років ніхто брать нехоче і це все почалось не знашої вени, до війни була робота 2 роки платив справно, а щас банк нічого нового не видумав кроми нових кредитів на вигідних умовах.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке