Oleg M 24 апреля 2014, 4:06
Мені пощастило отримати кредит (договір № 910.14470 від 2012 року) на автомобіль, але я навіть не уявляв з якими труднощами мені доведеться зіткнутися в «Ідея Банку» після отримання кредиту!!!
В перший рік банк застрахував моє життя в страховій компанії «Уніка Життя» за 2667 грн, а на наступний рік банк прислав листа про необхідність сплати дебіторської заборгованості за страхування життя на суму 1643 грн.
Я звернувся до банку, що я згоден заплатити за страхування життя, за умови надання мені цих Договорів добровільного страхування життя від 04.2012 та 04.2013 року!
Але банк, вдаючись до обману, відмовляється надати мені ці Договори страхування мого життя та відмовляється підтвердити що дійсно на рахунок «СК Уніка Життя» від "Ідея Банк" були перерахувати кошти за страхування мого життя у 2012-2013 роках.
При цьому Банк повідомляє, що згідно умов кредитного договору мені в термін до 04.2013 року потрібно було надіслати до ПАТ «Ідея Банк» поновлений Договір добровільного страхування життя!!! Отже Ідея Банк від своїх вдячних клієнтів вимагає отримання Договору страхування життя – а сам відмовляється надсилати ніби-то викуплений від імені клієнтів в страховій компанії «Уніка Життя» договір добровільного страхування життя!!!
Також Банк просить мене за договором добровільного страхування життя звертатись безпосередньо у ПАТ «Страхова компанія»Уніка Життя» — але там мені повідомляють що НЕМАЄ ніякого Договору добровільного страхування мого життя та вдсилають в Банк!!!
Отже НЕВІДОМО за що я заплатив свої «кровні» при оформлені кредиту і за що заплатити зараз вимагає від мене Ідея Банк????
Сподіваюсь правоохоронні та контролюючі органи ЗВЕРНУТЬ УВАГУ на такі махінації та корупційні схеми, а звичайні люди краще 100 разів!!! подумають, ніж мати відносини з Ідея Банком!!!
24.04.2014 р.

50cent
50cent
25 апреля 2014, 17:57
Так это давно общеизвестный факт.
Sahniuk
Sahniuk
21 мая 2014, 4:43
Давайте совместно вернем деньги, также для вас есть возможность понизить %

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Обман и мошенничество Идея Банка на Страховании жизни клиентов в Автокредитах!!!!