Щоденне нарахування процентів на кредит, погашений попереднього дня.

konopa 2 июля 2022, 15:33
Я Коновченко Марина, взяла в цьому банку кредит готівкою 19.10.2021р. у розмірі 15 000 грн і вносила платежі регулярно, без затримань поки не розпочалася війна. В місяці війни я деякий час була без роботи і платежів не вносила. Знайшовши роботу і получивши гроші я вирішила повністю закрити кредит і тут мене чекало розчарування, виявляється кредит закрити НЕМОЖЛИВО! 30.06.2022р. я внесла повну суму 13008 грн на погашення через додаток O -Bank, нажавши «кнопочку» — «погасити повністю». У додатку відобразилось погашення і інформація що боргу більше нема. Також я подзвонила на підтримку щоб оператор мене запевнив що боргу нема, получивши відповідь що зарахованої суми достатньо для погашення кредиту. Яке ж було моє здивування коли наступного дня, 1.07.2022 р. мені прийшло сповіщення в вигляді СМС що суми на погашення боргу недостатньо, а в додатку сума до повного погашення зросла від 0 до 1508 гривень!!! Я знову подзвонила на підтримку і там мене завірили, що можна погасити лише 13грн 70 коп і мій кредит буде закритий. Я знову перерахувала 14 грн… але 02.07.2022р мені знову прийшло СМС що коштів недостатньо! І я вже винна 65 грн!!! Доречи банк, зі слів оператора, документи про закриття кредиту не дає онлайн, тільки у відділені якого у нашому місті нема, а переміщення між містами із за війни не постійно можливе. Як мені зупинити цю кабалу???
P. S. Я перевела на 20 грн більшу суму ніж потрібно, але про результат зможу узнати тільки в понеділок. Допоможіть мені закрити цей кредит.
Идея Банк
Idea Bank 12 июля 2022, 11:40
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк

konopa
konopa
5 июля 2022, 17:56
Історія отримала неочікуване продовження. Кредит вдалося закрити, але нова напасть: тепер щоб закрити карту треба звернутись на відділення, якого нема в нашому місті. Виїхати зараз можливості нема. За карту нараховується плата за НЕ користування. Одним словом не банк, а злодії якісь.
Ans
Ans
17 июля 2022, 2:06
Лучше брать именно дебентные карты, намного все проще

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Щоденне нарахування процентів на кредит, погашений попереднього дня.