Мородери чортові. Вкрай не рекомендую цей горе «банк»

fretka696 27 июня 2022, 9:53
в жовтні 2020 року взяла кредит готівкою 60 000 на 3 роки. Нав’язали обов’язкову сплату страховки в розмірі 7000 грн включивши її в кредит, тобто вийшло 67 000 на 3 роки по 4000 грн в місяць. Проценти гребуть просто жах! якщо просрочка в 3 дні, то починають як звірі дзвонити майже з погрозами і далеко не з привітним тоном спілкування, як дешева контора колекторів. До початку війни мій борг банку залишався 52000 по тілу кредиту та тисячі 2 відсотки. Настала війна, вони подзвонили і миленьким тоном сказали не хвилюватися, банк турбується про людей, надані кредитні канікули. Я повернулась в рідне місто, слава Богу знайшла роботу, заходжу в додаток та що ж я бачу? мій борг для закриття кредиту складає 64 000 грн!!! 64!!! 67 взяла, виплатила тисяч 60 включно з відсотками, та маю виплатити ще 64??? це що за мародерство?! Написала їм в чат
(по те як два оператори підряд переривали діалог без надання відповіді уже мовчу) на що мені сказали, що за кредитні канікули мені нараховано 4200 грн відсотків та 6300 грн якоїсь там комісії. Я настільки обурена, що не можу заспокоїтися. Зараз поїду у відділення для обгрунтування цих нарахувань. Я розумію, що сплата відсотків не відміняється в воєнний час, проте ця комісія це щось новеньке. Банк при своєму турботливому дзвінку про кредитні канікули з початку війни не попередив про наслідки таких канікул. Якщо б їх не надали, то мені б менше довелося платити. За перерахунок кредиту теж треба платити 75 грн, за відновлення договору, що згорів 100 грн!!!
Я ненавиджу цей банк весь термін як маю з ними договір. Сервісу 0, грубіяни по телефону дзвонять, гнучкості в системі 0!!! Орієнтованості на клієна 0! чомусь в інших банках у мене такого жаху немає як з ними.
вкрай нікому не рекомендую з ними зв’язуватися, щоб не псувати собі здоров’я та фінансове становище ще гірше!

Идея Банк
28 июня 2022, 9:15
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк

Ans
Ans
17 июля 2022, 2:07
Лучше брать именно дебентные карты, так намного проще

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Мородери чортові. Вкрай не рекомендую цей горе «банк»