Кредитна карта

viktoriya980 20 мая 2022, 20:25
Являють клієнтом банку, більше 5 років користуюсь кредитною карткою, за цей період часу маю кредитний ліміт 100 тис. Свої обов’язки перед банком виконувала справно згідно договору який підписувала. Оплата відсотків, страхових платежів і т.д. Але в зв’язку з виникненням в країні військового стану, я втратила можливість погашати платіж. Тим самим банк через три місяці піднімає мені ліміт в розмірі три прострочених платежа, по факту доступної готівки не існує, тобто і виплату мінусу вони собі забезпечили. А в мене тепер питання як банк виконує свої обов’язки переді мною коли виник форс мажор прописаний згідно підписаного договору? Я щомісячно сплачувала страхові платежі для чого? І в мене тепер багато питань до самого банку, чому в такий тяжкий для країни та для людей час який тим більше передбачений випадком форс мажорних обставин в договорі банк його порушує? Щей до всієї цієї вишеньки на торті вони зводять та требують платити кредит тут і зараз, бо я не плачу кредит просрочую платіж, хоча на даний час неплата за кредит штрафними відсотками не накладається. Закони та договори нажаль цьому банку не писані. Від свого обов’язку я не відмовляюсь, платити буду як тільки війна закінчиться та повернуть розмір зарплатні до її звичайного розміру. Так як наразі зп складає половину мінімального платежу по кредитній картці.

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5