робота з постійними клієнтами

rizzagizza 9 ноября 2021, 12:59
Маю картку на 100000 грн, користуюсь нею більше 3 років. Цього року роблю ремонт у квартирі. Подзвонили з банку, запропокували готівковий кредит 50000 грн, не зважаючи на захмарну страхівку, взяв. У жовтні виникли фінансові проблеми, тому не вніс мінімальний платіж 1200 грн по кредиту. В листопаді дзвоне дівчина, по голосу розумію, що навіть не жінка, а дівчина і починає мене на підвищених тонах «вичитувати» чому я у односторонньому порядку не погасив заборгованість. Пояснив чому і пообіцяв, що у цьому місяці закрию забов’язання за листопад та жовтень. Але ж ні, дівчина починає мене далі вичитувати і це за 1200 грн протермінування!!! Просто жахливе відношення і не професіоналізм з урахуванням моєї кредитної історії, в тому числі у цьому банку. Маю однозначне рішення — закрию два кредита у цьому банку і ніколи більше не буду користуватись їхніми послугами. Подякуйте вашому експерту Олесі Василівній за мінус одного клієнта. Дзвінок відбувся 9.11.21 об 11:51. Думав спочатку написати свій номер телефону, але реально навіть не цікаво далі спілкуватись.

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5