Не зв’язуйтеся ніколи з цим банком!

Irinahay 29 октября 2021, 10:58
У вересні 2020 року брала у розстроску товар в магазині на суму 14246.0 грн. Безвідсоткові умови на 10 місяців. Закрила даний борг за 7 місяців, тобто раніше. Сплачувала суми завчасно. Маю на руках квітанції на суму боргу (14246 грн). З початку жовтня почали телефонувати з банку і говорить, що в мене не закритий кредит в сумі 1108.64 коп. На запитання звідки, якщо я все закрила завчасно, толком відповіді не дали. Я звернулася в відділення банку, зі всима платіжками, там перевірили, і сума збігалася з сумою яку я мала б сплатити банку. Вкотре, позвонивши на горячу лінію, вияснили, що нібито була недоплата в сумі 0.30 коп.і з неї набігла пеня. Але, де була недоплата, якщо в чеках всі суми прописані, так і не відповіли. Почали говорить, що пернд закриттям треба було звонити на гарячу лінію і дізнаватися суму до погашення. Але в мене є договір, в якому чітко прописано графік і сума яку я мала сплатити, що саме старанно я і виконала, закривши кредит навіть раніше. А про те, що маю кудись звонити, ніде в договорі нічого не прописано. Після того, як я почала ігнорувати їх дзвінки, почали дзвонити моїм батькам пенсіонерам (взагалі не знаю, звідки вони взяли їх номери) і говорити, що в їх дочки не закритий кредит. Ця ситуація, дуже образила мене, адже я все виплатила, а тут знайшли не зрозумілі 0.30 коп.і за 2 місяці нарахували пеню на 1108.64 коп. Можливо комусь буде корисна моя інформація, і я нікому не раджу брати тут кредит. Працюють одні аферисти!!!
Идея Банк
5 ноября 2021, 16:09
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу.
з повагою,
Ідея Банк

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Не зв’язуйтеся ніколи з цим банком!