Через некомпетентність тех. підтримки нарахували 1600 грн комісії.

Святослав Потєєнко 9 октября 2021, 9:47
05 жовтня 2021 року в мене дата платежу по кредиту, і зранку того дня я вирішив закрити його повністю.
Проконсультувавшись з техпідтримкою, отримав вказівки що «достатньо кошти в сумі 39154 грн покласти на рахунок 2600 і заявку на закриття вони створили в телефонному режимі», що і виконав.
В 17 годині того самого дня переконався по телефону що «заявка створена, не переживайте».
В 23 годині прийшло автосписання щомісячного платежа.

Наступні три дні я намагався дізнатись, що мені треба зробити щоб закрити кредит.
Виявилось, потрібно самостійно зробити внутрішній платіж на 2909600000200872039.

Я виконав і це.

Кредит не закрився.

Пішов в відділення у Львові, на Валову, де втратив дві години, протягом яких виявилось що нарахована комісія 1600 грн, і тому кредит не закрито. Вирішив оплатити бо мені мій час дорожче.
Стикнувся з некомпетентною поведінкою менеджера Зоряни (я не знаю, по вам кредита нема — виявилось що є), касира Ольги (я не знаю щось програма не проводить) аж поки керівник Орест не допоміг своїм працівникам робити їх роботу.

Фінал.

Чому мене обманули в тех підтримці? Прослухайте записи розмов, я там явно кажу — чи «цього достатньо, чи потрібно щось робити ще».
Прошу повернути 1600 грн комісії, яка виникла через некомпетентість персоналу. Я зробив ВСЕ що мені сказали.

Тільки не відписуйтесь що не вдалось мене ідентифікувати.

Мій інн 300…4
Святослав Потєєнко.

Idea Bank
Idea Bank
11 октября 2021, 11:16
Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ банку, який об'єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання наданої тут інформації Вам буде надано відповідь за вказаними контактами.
Святослав Потєєнко
Святослав Потєєнко
29 октября 2021, 1:13
Проблему вирішили, комісію повернули. Було б добре якби в IFOBS (це клієнт банк) додали кнопку «погасити кредит». Та хоч текстом просто добавте два рядки — для повного погашення зробіть то і то.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Через некомпетентність тех. підтримки нарахували 1600 грн комісії.