Обслуговування

5t4r3e2w1q 2 июня 2021, 17:33
Доброго дня, дякую за те що, ваш банк ще відповідає на звернення. В нас є питання до відділу кредитної заборгованості.14.05.2021 щоб внести гроші на зменшення кредитного тіла і внести місячну оплату за користуванням кредитнини коштами. Фахівець банку відмовився внести кошти на зменшення кредитного тіла, на запитання:«чому?" Бо так не можна, ви повинні внести кошти, а залишок піде на зменшення кред-го тіла.Таких умов не має в договорі, пояснення ми не почули. При підписанні договору було повідомленно що, ми вносимо кошти на зменшення кредитного тіла і йде перерахування відсодків за користування. Нам запропонували написати заяву (що і було зробленно) відправили на розгляд (30 календарних днів). Зі своєї сторони 17.05.2021 через гарячу лінію зєднали з відділом заборгованності де нам конкретно сказали, — що ваша заява розглядається, на питання чи не буде у мене проблем з тим що не внесенний платіж-«Ні» ви не боржник у вас гарна кредитна історія, чекайте відповіді по заяві»З 26−27.05 пійши дзвінки від операторів банку які як папуги не слухаючи відповіді і не думаючи, не розбираючи що до конкретної сетуації.На зараз я знаходжусь у лікарні, так, як covid не пройшов даремно, почалися дзвінки до мого колишнього чоловіка.Будьде ласкаві, ви отримуєте заплатню завдяки кредитам і космічним відсоткам, думайте перш чім говорити з кліентом вашого банку. Чекаємо на покращення обслуговування у вашему банку.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке