Жахливий банк

Izoom 16 марта 2021, 21:28
Це вже не перший мій негативний відгук про цей банк. Моя бувша знайома взяла тут кредит і, за твердженням співробітників банку, залишила мої номери телефонів в якості своїх. Не розумію, невже банк видаючи кредит не перевіряє номери телефонів?! Співробітники банку почали телефонувати мені, в тому числі і рано вранці вихідного дня. Поводилися грубо і вимагали знайти їм людину до якої я жодного відношення не маю. Після першої моєї скарги принесли вибачення і обіцяли видалити мої номери телефонів зі своєї бази даних. На деякий час мене залишили в спокої, але потім дзвінки повторилися, але вже від колекторської компанії Європейська компанія з повернення кредитів, чи щось подібне. Коли я написала другу скаргу, знову вибачилися і просили в разі повторення подібного звертатися прямо до них. Довгий час дзвінків не було і от сьогодні, коли я втомлена пізно прийшла з роботи, знов дзвінки від цієї компанії. Я передзвонила на гарячу лінію Ідея банку і повідомила про це, але мені запропонували дзвонити в робочий час до кредитного відділу. Вибачте, не шановний Ідея банк, але в робочий час я працюю. До того ж мені теж зателефонували не в робочий час, а десь о 20.00−20.30. Мені намагалися влаштувати справжній допит (при тому, що я навіть не є клієнтом банку). Звинуватили, що я приховую боржника (хоч я з людиною вже давно не спілкуюся). Погрожували постійно мені телефонувати. Нікому не раджу цей банк. Мене вже нудить від його назви, а я навіть не є його клієнткою. Уявляю, як вони поводяться з тими, хто мав дурість мати з ними справу!
Идея Банк
Idea Bank 17 марта 2021, 14:42
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати ваш контактний номер телефону та електронну адресу для надання відповіді.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке