«Це дурна ІДЕЯ!!!»

Tonechka77 11 февраля 2021, 21:55
Цей афоризм найбільше підходить для банку Ідея. ДУЖЕ ШКОДА, але я ніколи не порекомендую цей банк. НІКОМУ!!! Я вправно виплачувала кредит, навіть, під час карантину. Перепозичала, інколи і «ущімляла» себе і свою сім'ю, вносила по 6000 кожного місяця (А це, погодьтесь, немалі суми, коли «сидиш«на карантині!!! Просила у Ідеї розтягнутий кредит, щоб менший щомісячний платіж був, просила»канікули"-НІ В КАКУЮ!!! Вимагають офіційних документів, що я дійсно на карантині.Алло? ЯКІ ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ??? Ми ж з вами складали договір, де прописано«працюю не офіційно»!!! Інші банки, Альфа банк, наприклад, навіть, декілька раз без моїх прохань включали канікули, що звільняли від щомісячного платіжа.А ЦІ… — звонили, погрожували всім родичам, сусідам, коли на декілька днів затримала проплату. Богу дякувати, ще один платіж І ВСЕ!!! Не хочу про Вас чути!!! Дурна була ІДЕЯ з вами зв’язатися!!!
Идея Банк
Idea Bank 12 февраля 2021, 10:54
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної Вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати ваш контактний номер телефону та електронну адресу для надання відповіді.

igor1978
igor1978