Такого банка ви не найдете ! Він один!

Andrianikus 9 февраля 2021, 9:06
Отделение по адресу: Киев, ул. Попудренко, 18
Дають зразу гроші. Але обслуговування — жах. По перше відділень мало, відкривають лишні рахунки, щось не так — принесіть бумажку, напишіть заяву. В час технологій, пандемії паспорти в телефоні-а в них папірець.
А тепер моя історія. Взяв кредит готівкою. Всучили ще й картку. В житті полоса чорна побігла, виконавча служба наклала арешт на рахунки. І тут почалося. Тільки в цьому банку неможливо поповнити рахунок, і цим вони мотивують відкрити інший рахунок для зняття процентів цим банком. Ну добре, подумав я. Біла полоса пішла, гроші кидаю кидаю, як в прірву. Кинув всю суму, а мені дзвонять і дзвонять. Що не так? А мені кажуть грошей то нема! Вони на депозиті. А кредитний-штраф за не поповнення, прценти. І знімають. З депозиту! От халепа. Знімаю арешт. Всі банки підтвердили, а цей не в дуплях. Принесіть бумажку. І знову борг. Я готовий закрити всі рахунки Цього банку, але не можу. Як в футбольному полі. В відділенні не компетентні в цьому питанні, в офісі Львова по телефону мене винуватять. Гроші в них, а процики ляп ляп. Банкінг — ще та кімната квесту. В інших банках як доповнення, а тут заяву напишіть, підтвердить свій телефон. Хворі чи шо? Оцінка? 0!
Идея Банк
Idea Bank 9 февраля 2021, 10:25

Idea Bank
Idea Bank
10 февраля 2021, 10:56
Доброго дня! Відповідь на ваш запит відправлено на вашу електронну адресу.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Такого банка ви не найдете ! Він один!