Не Банк, а коллекторська організація!

desyakn 21 января 2021, 20:40
Маю кредити в цьому горе банку. Свого часу терміново потрібні були кошти, і часу на роздуми не було, тому «вляпалася в кредит» в Ідея Банк. Хочу зазначити, що хоч і кредити не зовсім вигідні по умовах, але чесно оплачувала їх без затримок. Але ситуація в країні, карантин наклали свій відбиток не тільки на мене, але й на більшість людей. Хоч залишилась геть без роботи, але все ж таки намагалась оплачувати свої два кредити, хоч і з затримками. І тут почався ад, це не банк, а терористи. Мені цікаво навіщо телефонувати і питати чому не оплачується вчасно кредит, якщо співробітників це не цікавить, в них є свій монолог: підіть позичте… ідіть роздавайте флаєри… банк вас знайде і всеодно поверне свої кошти. Шановні, я не переховуюся, я ходила на відділенн, сплачувати кредит і намагалась поясниьи, що буду і надалі оплачувпти, але зараз плачу, як зможу. Але Банк це не цікавить, їм все одно, вони роблять життя кошмарним, телефонують до 50 разів в день. Співробітники банку перейшли межу, коли почали писати і говорити гидкі речі про моїх дітей. Хто Вам дав на це право? Я як людина, котра завжди сплачувала свої кредити, але попавши в скрутне становище, звернулась до банку з проханням реструктуризації боргу. І тут почалось нове кіно:« ми вам підемо на зустріч, але сплатіть борг» так мені повідомив Андрій Іванович. Я відповіла, що направила офіційного листа і почекаю на офіційну відповідь. Тепер в мене кожного дня вимоги сплатити борг, щоб мені зробили реструктуризацію, при цьому ніхто навіть умов нового договору не оголошував. За порадою юриста, я перестала відповідати на дзвінки до отримання офіційної відповіді.(бо маю проблеми з здоров’ям, і мені не можна нервувати). Так Ідея Банк і тут не зупинився, почав розшукувати людей, якіх я навіть ніде не зазначала, і телефонує їм. (добре, що знайомі адекватно реагують, знаючи мене як відповідальну людину). Ідея Банк, яке ви маєте право турбувати людей, які ніде не вказані, як мої контактні особи? Чи у Вас власний закон? І закони України для Вас не діють? Ви не хочете йти на зустріч людям, які не відмовляються платити, а робите їх життя нестерпним, як зробили моє!
Одна світла людина тільки є, це менеджер Інна на відділенні N6 м. Київ
А в остальному порада, минайте Ідея Банк десятою дорогою
Идея Банк
Idea Bank 22 января 2021, 11:47

RosNaz
RosNaz
21 января 2021, 21:43
Не розумію, навіщо автору відгуку брати було трубку до 50 разів на день? Слухати одне і те саме
Idea Bank
Idea Bank
22 января 2021, 16:05

Доброго дня! Відповідь на ваш запит відправлено на вашу електронну адресу.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Не Банк, а коллекторська організація!