Телефонний тероризм

iknownothing 28 декабря 2020, 12:10
Я був клієнтом банку двічі: у 2016−2017 рр. та 2019−2020 рр.
Але саме після другого разу обслуговування я отримав такий вкрай негативний досвід.

У серпні 2020 року я закрив свій рахунок та подумав, що співробітництво з банком на цьому завершилось. Але банк мав на це свою думку.
Буквально на наступному тижні після підписання заяви про закриття рахунку до мене зателефонував Ідея банк з пропозицією оформити кредит. Дзвінок був зроблено з номеру Лайфселл 073. Звісно, я відмовився, а номер добавив до чорного списку.
На тижні після цього Ідея банк знову зателефонував з іншого номеру 073 та знову запропонував кредит, на що я вже запитав на яких підставах мені телефонує банк, коли наш договір надання банківських послуг вже розірвано, а отже банк не має права використовувати персональні дані згідно з ЦПК та відповідного Закону України. На що банк відповів, що я минулий клієнт банку та вони мають право(не відомо звідки) на такі обдзвони. Цього разу номер Ідеї теж було додано до чорного списку.
З того часу Ідея банк регулярно телефонує з пропозиціями(читайте «вимогами») оформити кредити, бо, як я зрозумів, поки кредит не оформиш — банк не перестане тероризувати дзвінками. Регулярність у Ідеї наступна: кожного понеділка 1−2 рази на день та 50% ймовірності у четвер або п’ятницю теж 1−2 рази. Кожного разу Ідея банк телефонує з нового номеру Лайфселл(073, 093, 063). Зараз навіть буде тяжко порахувати який десяток дзвінків від цього банку я отримав та додав до чорного списку.
На початку грудня 2020 р. я відправив до головного офісу банку у м. Львові письмовий відклик на використання персональних даних, проте з того часу я знову-таки отримую ці дзвінки від Ідеї з тією ж самою регулярністю. Законну вимогу банк проігнорував.

ВИСНОВКИ:
Всіх, хто дочитав до кінця або перейшов одразу сюди закликаю обходити цей банк десятою дорогою. Хоча він і є банком з іноземним капіталом таких варварських методів просування своїх кредитів я не зустрічав серед інших банків України(не враховуючи кредитні спілки). Цей банк вкраде у вас ваш спокій та невтручання у приватне життя. Стаючи клієнтом Ідеї банку ви назавджи станете заручником цього банку, бо він не відстане від вас поки ви не оформите ті продукти, які він пропонує(читайте «вимагає»).

P. S. Залишається звертатися до омбудсмана щодо такого невимовного порушення законодавства про захист персональних даних та потім домагатися судової заборони на використання моїх даних цим банком.
P. P. S. А поки що залишається змінити телефонний номер та витратити час за зміну його в базах інших банків, в яких обслуговуюсь. На щастя, в Україні ще є банки, які свідомо відносяться до персональних даних клієнтів, їхніх побажань та вимог, а також які не порушують чинне законодавство.
Идея Банк
Idea Bank 29 декабря 2020, 9:41

Артем Вейкус
Артем Вейкус
4 января 2021, 9:29
Столкнулся с такой же проблемой.

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5