Сором для «ІДЕА БАНКУ»- завдяки працівнику банку БІДЕНКО ІРИНІ!!!

maxim1991 21 января 2014, 18:56
Голові правління Пат"ІдеаБанк"
Рязанцеву Андрію Вікторовичу
Я дуже не задоволена поведінкою процівника у відділені банку в місті Житомирі, який розташований по вулиці Київській. Я прийшла розрахуватись по кредиту, та звернулась із запитанням до працівника банку Біденко Ірини, яка назвала себе старшою відділення та почавши відповідати на мої запитання стала поводити себе неадекватно, психічно неврівноваженою особою. Та мене обурило таке відношення до клієнтів банку, які не мають заборгованості по виплаті. Вона почала кидатися з брутальною лайкою, відповідаючи на мої запитання, такий працівник є сором для банку та на превеликий жаль принижує всіх працівників банку. Цитуючи фрази її спілкування такі як:«ЗАКРОЙ РОТ» та «ПОШЛА ВОН» складається враження що в ввашому банку працють такі «неадекватні» та «психічнохворі» особи. Прошу вжити заходів щодо робітника банку, який назвав себе старшим відділення банку, а саме БІДЕНКО ІРИНИ!!!

Клієнт вашого банку 22.01.2014

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Сором для «ІДЕА БАНКУ»- завдяки працівнику банку БІДЕНКО ІРИНІ!!!