Дзвінки та смс з погрозами стосовно чужого кредиту

yuliab 7 августа 2020, 14:09
Вже декілька місяців поступають дзвінки та смс з погрозами, майже кожен день. Я ніколи не була клієнтом цього банку та не маю кредитів. Тим не менш, банк вважає, що має право підвергати мене психологічному насильству. Інша людина дала мій номер телефону, але я не давала згоди на використання моїх персональних даних, не виступала поручителем. Деякі смс, цитую: 'Дії щодо примусового стягнення боргу можуть вплинути і на Вас', 'Не оплата боргу клієнтом негативно впливає на кредитну історію його родичів та знайомих'. Це вже прямі погрози. Якщо банк найближчим часом не припинить мені дзвонити та писати, мені прийдеться звернутись до поліції та прокуратури.
Идея Банк
Idea Bank 13 августа 2020, 15:57
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної Вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати номер телефону, на який здійснюються дзвінки в в особисті повідомлення. А також вкажіть будь ласка вашу електронну адресу для надання відповіді.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Дзвінки та смс з погрозами стосовно чужого кредиту