Шантаж та бандитизм

33333kira 20 июля 2020, 7:01
Маю кредитну картку в цій конторі. Завжди платила вчасно, під час карантину втратила всі прибутки через діяльність, пов'язану з перевезенням з інших країн. Пояснила банку ситуацію, проте наразі мене щодня тероризують, погрожують. Заявляють, якщо я не виплачу прострочену заборгованість, то приїде виїзна група і обклеїть весь будинок вулицю, де я проживаю. Це що взагалі таке? За якими законами ви живете? Якщо відмовляється виконувати закон України про карантин та кредитні канікули, то звертайтеся до суду. А не такими бандитськими методами. Якщо хоч хтось з вашої контори спробує це зробити, я одразу йду до поліції та суду. В мене достатньо переписки з вашим працівником, який не соромився і за погрозами в кишеню не ліз. Жахливий банк, нікому не раджу звертатися до них.

Irinainterier
Irinainterier
25 июля 2020, 11:31
Раджу в разі такої «акції» сфотографувати наклейки, а самі наліпки в папку та до решти доказів. Мені таке влаштували, то зараз разом з юристом збираємо папку з смсками, наклейками, записами розмов та відеозаписом, де мені це все ліплять на забор. Мені ще обіцяли на роботу прийти, то я їх чекаю, додадуть ще доказів для позову.  Якщо раніше мала намір домовитись з банком, то зараз лише через суд, ми не в 90-х, і подібне вимагання ніхто мовчки терпіти не буде. Якщо клієнт порушує умови договору, то це цивільно-правові відносини, а розповсюдження неправдивої інформації та банківської таємниці третім особам, та ще й погрози - це вже тягне на кримінальну відповідальність.
Доречі отримала пояснення їх юристів - там бестолкові студенти сидять, які мені пояснили, що коли я підписала договір то дала їм законне право ліпити мої фото усюди де вони хочуть, і писати під ті фото усе що вони хочуть. Ці діти Конституцію України в кращому випадку сприймають як вихідний у червні, а що такий закон є вони не знають.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке