СК «Уника життя» Развод Идея банка.

ircha30 ircha30
9 июня 2013, 22:45
без оценки
Кто нибудь видел свой полис «ДОБРОВОЛЬНОГО страхования жизни»????(изучайте Закон о страховании).Полиса не существует, он вертуальный-так зачем за него платить????
За 3 года автокредита, ни разу не видела договора страхования от Уники.
По первому году сужусь, остальные даже не стала оплачивать, РАЗВОД ЧИСТОЙ ВОДЫ.
Ответ банка
Идея Банк
10 июня 2013, 11:03
Шановний Клієнте,

При укладенні кредитного договору Ви підписали заяву-доручення на страхування життя.
Даною заявою-дорученням Ви надали згоду на укладання та доручили Публічному акціонерному товариству «Плюс Банк» чи то «Ідея банк»(залежно від дати укладання договору) укласти від свого імені договір добровільного страхування життя у ПАТ «Страхова компанія»Уніка Життя».

Згідно § 5. п. d) Положення про загальні умови кредитних договорів та забезпечення кредитів заставою транспортних засобів (додаток № 2 до кредитного договору), в термін до дати закінчення договору страхування життя, Вам було потрібно надіслати до ПАТ «Ідея Банк» поновлений договір добровільного страхування життя. Оскільки, у вказаний термін до ПАТ «Ідея Банк» не поступило поновленого договору добровільного страхування життя, ПАТ «Ідея Банк» згідно § 5. п. d) Положення про загальні умови кредитних договорів та забезпечення кредитів заставою транспортних засобів (додаток № 2 до кредитного договору), викупив від Вашого імені в страхової компанії «Уніка Життя» договір добровільного страхування життя.

З метою усунення даного непорозуміння просимо контактувати з Банком за номером телефону 032 242 28 30 або 0 800 50 20 30. Для повного вияснення справи потрібно вказати прізвище, ім'я та номер Вашого кредитного договору. Код вашої справи MF02100613B.

З повагою,
ПАТ «Ідея Банк»

Комментарии (1)

+
0
ALEXS1971
ALEXS1971
12 июня 2013, 17:25
#
Подскажите как с Вами связатца я судов не боюсь. Брал машину до этого у меня проблем не было. Пять лет сплотил, продал думал новая и всё на мой век, а тут па отзывам лава посадку даёт, как на шахте в старые временна либо пан либо пропал ракёл.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться