Жахливі некомпетентні працівники

Roksolana455 24 апреля 2020, 21:27
Отделение по адресу: Львов, ул. Городоцкая, 24
В березні прийшла на відділення У місті Львів, вулиця Шолом Алейхема 1, щоб закрити кредит.Одна з цих мега привітливих працівниць сказала, що через касу погасити його неможливо на даний час, запропонувала встановити додаток о банк, внесли суму до закриття, яку я уточнила і все ок, все буде погашено, за довідкою прийти через дві доби.Я все внесла, в додатку все по нулях я спокійно собі жила і раділа, що нарешті закрила кредит в недобанку. 19.04 на Пасху, почав наярювати їхній прозвон, що в мене борг.Набрала на гарячу лінію.як виявляється в мене 1900 гривень відсотки! По кредиту який я закрила! за довідкою не пішла через карантин і неможливість доїзду. Як виявилось треба закривати через касу, про що мені в банку сказали, що через касу не можна. Так чому я маю платити відсотки через закритий кредит і через тупорогу вівцю, яка не знає, що робити? Це найгірший банк, це навіть не банк. Ніколи туди не звертайтесь! Крім бєшених сплачених відсотків, хамів працівників, в такий складний час вас ще нагріють на відсотки невідомо за що. людям 1900 гривень не падає з неба!
Идея Банк
Idea Bank 5 мая 2020, 17:10

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Жахливі некомпетентні працівники