Найгірший банк з яким я мав справу.

Arcello 14 апреля 2020, 18:05
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Я всім кому можу не рекомендую цей банк. Шахраї і вимагателі. Вас за 2 грн будуть так діставати, що вам життя медом не покажеться. Жахлива підтримка, відсутній адекватний інтернет-банкінг, відсутній додаток, щоб можна якось було відстежувати, що витворяють з твоїми грошима. Історія коротка, але повторилася два рази і це моя вина, тому хочу вас застерегти. Були кредитні кошти,їх погасив все як має бути. В наступному місяці мені навіть прийшла смс, що мені зараховано кілька копійок через позитивний баланс. Такі собі месії і благодійники. Тобто гроші були в плюсі, все було погашено. Через місяць приходить смс «У вас заборгованість у розмірі 45 грн. Негайно погасіть або ми будемо вимушені бла бла бла». Погасив 50 грн. Через місяць приходить та сама смс де вже просять 2 гривні з копійками. Дзвоню як так вийшло, на що мені відповіли і я впав з крісла, що у мене заборгованість 120 грн. Сказати, що я був шокований це нічого не сказати. Якщо ви у відчаї і вам потрібні кредитні кошти, підіть візміть краще у бандитів якихось, це все одно буде краще за Ідею Банк. Якщо можна було би мінусову оцінку поставити то поставив би. Я навіть не знаю, за що можна поставити позитивний відгук. Ніколи і ні в якому випадку туди.
Идея Банк
Idea Bank 23 апреля 2020, 16:10

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Найгірший банк з яким я мав справу.