Банк розриває шаблони обслуговування населення Він його просто РОЗРИВАЄ

Ирина Печиборщ 5 декабря 2019, 17:47
Доброго дня, шановні громадяни. І вельмишановне керівництво Банку. Вже пройшло два роки життя з кредитуванням у Вашому Банку. Маю власний досвід спілкування з Вашим колл-центром — це село! Які там банківські європейські стандарти обслуговування? Це якісь нехлюйки виповзли з свинарника. Законів не знають. Правил ділового спілкування і по-давно. З клієнтами спілкуються нахабно і зухвало. Ну я їх теж не жаліла — відправляла в довгу дорогу гриби шукати. Чого і всім клієнтам цього Банку раджу робити. Із-за дзвінків я була вимушена закрити свою улюблену справу — припинити підприємницьку діяльність. Про що дуже хочу поспілкуватись з Банком у суді (якщо Банк звернеться, звісно, до суду). І виставити Банку свої юридично обґрунтовані претензії. Але, апогеєм моїх довгих відносин з Банком стало знайомство з ТОВ «Вердикт капітал», які взагалі не мають ні яких повноважень спілкуватись зі мною. Крім того, вони напряму хочуть незаконно заволодіти моїми грошовими коштами. Я написала листа в Банк і очікую відповідь з Банку. І іще раз наголошую, що я буду спілкуватись виключно з ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ Банку! Бажаю розпрощатись з Вами як найшвидше)
Идея Банк
Idea Bank 15 декабря 2019, 13:02
Доброго дня!
Дякуємо вам за відгук.
Перепрошуємо за завдані незручності, якщо ви вважаєте, що поведінка працівників банку була некоректною.
Мусимо вам нагадати, що своїм підписом на кредитному договорі Ви засвідчили факт та згоду з умовами цього кредитного договору, підтвердили свої права та обов'язки, та те, що всі умови договору Вам зрозумілі. Уклавши договір із Банком, Ви зобов’язались належно виконувати його умови: повернути кредит та сплатити проценти за користування кредитом та інші платежі, передбачені договором відповідно.
Банк застосовує заходи щодо стягнення заборгованості за кредитними договорами виключно ті, які передбачені умовами кредитного договору та вимогами чинного законодавства.
Просимо вас дотримуватися взятих на себе зобов’язань, так само як і банк їх дотримується стосовно своїх клієнтів.

Курс валют в Идея Банке

EUR 43.5 44

Курс валют в Идея Банке

EUR 43.5 44
Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Банк розриває шаблони обслуговування населення Він його просто РОЗРИВАЄ