Лише негативні емоції.

kbutkalyuk 23 октября 2019, 14:29
Найгірший банк, який я коли-небудь зустрічала. Більше року на мій номер телефону надходять СМС про погашення якихось там сум на якісь картки. Ніколи в житті не контактувала з цим банком. Тим самим не є клієнтом взагалі цього банку. А СМС надходять. Коли почала виясняти з ними у чому річ — мене «ощасливили». Виходить, що працівник нашого підприємства оформляв у них кредит і вони записали мій номер телефону як контактної особи. Чому?????? Чому при цьому до мене ніхто не зателефонував і не спитав дозволу у мене можуть вони мій номер використовувати у таких цілях чи ні? Я уже місяців вісім телефоную до них, відіслала лист на електронну адресу головного офісу, пояснюю що я ніякого відношення до цього не маю. Що ця людина мені не родич, не товариш, я з нею не контактую ( у нас велике підприємство), прошу вилучити мій телефон і не надсилати мені повідомлення, на що мені кажуть: «А ви приїдьте до нас у відділення, напишіть заяву, а головний офіс уже тоді вирішить вилучати ваш номер чи ні». Тобто, внести мій номер можна без мене, а вилучити — то треба мені втратити пів-дня свого часу, кошти на дорогу, а вони ще подумають… Безвідповідальнішого ведення справ я ще не зустрічала, я дуже не задоволена роботою даного банку. При найменшій можливості висловити свою думку про цей банк, я буду висловлювати лише той негатив, якого вони мені завдали протягом останнього року своїми діями.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке